Zdrowe Nawyki Żywieniowe
Piramida Zdrowego Żywienia
Zasady Zdrowego Żywienia
Informacje dla Rodziców
Portal Publicznej Szkoły Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zawadzie.

Życzenia wielkanocne 2014

· admin dnia kwiecień 19 2014 18:56:11 · Drukuj

IX Gminne Zawody Pływackie zakończone

83 uczestników wystartowało w środę 16 kwietnia 2014 roku w IX Gminnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Tarnów.
Zawody zostały rozegrane na basenie TOSiR w Tarnowie, a ich organizatorem, jak co roku była Nasza Szkoła.

Wycieczka do Krakowa

Dnia 10 kwietnia 2014 roku uczniowie klas IV-VI naszej szkoły wraz z wychowawczyniami pojechali na wycieczkę do Krakowa. Jej celem było zwiedzenie Muzeum Armii Krajowej oraz Ogrodu Zoologicznego. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wyjazd był bardzo udany.

· madzia dnia kwiecień 11 2014 19:29:27 · Czytaj więcej · 32 czytań · Drukuj

Zapraszamy na IX Gminne Zawody Pływackie

Do zdobycia "PUCHAR WÓJTA GMINY TARNÓW"

Serdecznie zapraszamy do udziału w "IX Gminnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Tarnów". Zawody odbędą się w środę 16 kwietnia 2014 r. o godzinie 10 na basenie TOSiR przy ul. Piłsudskiego 30 w Tarnowie.

Zobacz więcej:

Zobacz regulamin zawodów:
· Marta dnia kwiecień 07 2014 20:47:22 · Drukuj

Sprawdzian szóstoklasisty 2014

1 kwietnia 2014 roku dziesięcioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do Sprawdzianu szóstoklasisty. Napisanie sprawdzianu jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej. Podczas egzaminu sprawdzane są umiejętności określone w standardach mające charakter ponadprzedmiotowy. Badany i oceniany jest poziom osiągnięć uczniów po sześciu latach nauki w szkole podstawowej w obszarach takich jak: czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystywanie wiedzy w praktyce. Sprawdzian trwa 60 minut, a maksymalna liczba punktów do zdobycia to 40.
· madzia dnia kwiecień 01 2014 10:38:20 · Czytaj więcej · 39 czytań · Drukuj

Finał Rejonowy Minikoszykówki dziewcząt i chłopców 2013/2014

W minionym tygodniu odbyły się finały rejonowe w mini koszykówce dziewcząt i chłopców, w których po raz pierwszy wzięły udział reprezentacje Naszej Szkoły. Turniej dziewcząt został rozegrany w hali sportowej w Koszycach Wielkich, natomiast chłopców w hali sportowej przy Gimnazjum nr 11 w Tarnowie.

Dziewczęta w gronie 8 najlepszych zespołów rejonu uplasowały się na III miejscu, zaś chłopcy wśród 5 najlepszych zespołów rejonu zajęli II miejsce i tym samym awansowali do turnieju wojewódzkiego, który zostanie rozegrany najprawdopodobniej w kwietniu w Krakowie.

Zawody mini koszykówki są przeznaczone dla uczniów z klas V i młodszych, rozgrywane są na koszach zawieszonych na niższej wysokości przy uproszczonych przepisach gry.

Finał Rejonowy Minikoszykówki dziewcząt 2013/2014
Finał Rejonowy Minikoszykówki chłopców 2013/2014
· Marta dnia marzec 30 2014 13:27:06 · Czytaj więcej · 40 czytań · Drukuj

Zwycięstwo w konkursie poświęconym Janowi Pawłowi II

Dnia 13 marca 2014 r. w Błoniu odbył się IX Gminny konkurs poświęcony Janowi Pawłowi II, którego hasło przewodnie brzmiało: "Wiara w Syna Bożego drogą do świętości Jana Pawła II". Uczennice naszej szkoły: Karolina Piotrowska, Joanna Siemieńska i Patrycja Piotrowska wzięły udział w dwóch kategoriach: wiedzy oraz recytacji. Dziewczynki sumiennie przygotowały się do rywalizacji, studiując materiały dotyczące Papieża Polaka, a także Jana XXIII. Zaangażowanie uczennic naszej szkoły zostało nagrodzone: Joanna Siemieńska wygrała turniej wiedzy, składający się z części pisemnej i ustnej, natomiast Karolina Piotrowska zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim oraz zdobyła wyróżnienie w turnieju wiedzy. Jesteśmy dumni z osiągnięć uczennic naszej szkoły i serdecznie im gratulujemy!

· madzia dnia marzec 21 2014 17:22:57 · Czytaj więcej · 54 czytań · Drukuj

Rekolekcje wielkopostne 2014

Spotkania rekolekcyjne dla Szkoły Podstawowej w 2014 roku
Szczegółowe informacje tutaj

Rekolekcje szkolne trwały od 17 do 19 marca br. pod przewodnictwem ojca Piotra Dąbka OFMConv i grupy młodzieży. Był to czas poświęcony modlitwie i refleksji oraz wspólnemu oczekiwaniu na najważniejsze święta Zmartwychwstania Pańskiego.

· admin dnia marzec 14 2014 23:04:05 · Czytaj więcej · 52 czytań · Drukuj

Sukcesy Weroniki w tenisie stołowym

Weronika Żydowska, uczennica klasy V naszej szkoły osiągnęła wysokie wyniki podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym. Po zwycięstwie w turnieju gminnym, miejscach na podium w półfinałach i finale powiatowym, 20 lutego 2014 r. Weronika wywalczyła V miejsce w Finale Rejonowym. Ten sukces zapewnił jej występ w Finale Wojewódzkim, który odbył się 27 lutego 2014 r. w Zakliczynie, gdzie również zaprezentowała się bardzo dobrze.

· madzia dnia marzec 05 2014 12:04:28 · Czytaj więcej · 76 czytań · Drukuj