Nazwa użytkownika Hasło | Zapomniane hasło
Filmy video


Film o szkole


Więcej filmów
Nasze projekty
Lepsza Szkoła


Szkoła Współpracy

Szkoła Odkrywców Talentów

Certyfikat Lepsza szkoła
Bezpośrednie wspomaganieW naszej szkole
Dyrektor szkoły
Rada Pedagogiczna
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Historia szkoły
Patron
Świetlica szkolna
Oddział Przedszkolny
Oddział Przedszkolny
Wydarzenia
Memoriał o. Zbigniewa
Gm. zawody pływackie
Jasełka
Mikołaj
Spotkanie z misjonarzem
Dzień Babci i Dziadka
Opłatek dla seniorów
Zielona szkoła
Wycieczki
Nawigacja
· Strona główna
· FAQ
· Linki
· Kategorie newsów
· Kontakt
· Galeria zdjęć
· Szukaj
· Event Calendar
· Patron
· Zielona szkoła
· Mapa serwisu
· Pow. zawody pływackie
· Galeria video
· Rekrutacja
· Statut szkoły
Zajęcia dodatkowe
Gimnastyka korekcyjna
Nauka pływania
Pierwsza pomoc
Wakacje z angielskim
Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9
· Najnowszy użytkownik: Maria
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
SPORT
Sport szkolny
Zdrowe Nawyki Żywieniowe
Piramida Zdrowego Żywienia
Zasady Zdrowego Żywienia
Informacje dla Rodziców
Informacje dla Rodziców
Portal Publicznej Szkoły Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zawadzie.

Lekcja Edukacyjna - "Bezpieczniki TAURONA"

W czwartek 22 stycznia 2015 roku w Naszej Szkole odbył sie program edukacyjny "Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka". Program, który poprowadziła Pani Beata Boryczko, skierowany jest do najmłoszych odbiorców energii elektrycznej, czyli do uczniów klas I - VI, a także pośrednio do ich opiekunów i nauczycieli.
Jego celem jest edukacja w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, skąd się bierze prąd, jak prawidłowo używać urządzeń zasilanych energią elektryczną, a także jak zachować się w trakcie burzy czy awarii elektrycznej. Lekcja ta pozwoliła także zwiększyć świadomość najmłodszych w zakresie rozsądnego gospodarowania energią elektryczną.
· Marta dnia styczeń 23 2015 09:27:12 · Czytaj więcej · 24 czytań · Drukuj

Wigilia Szkolna 2014

W dniu 19 grudnia 2014r. odbyła się uroczysta Wigilia Szkolna, w której wzięła udział cała społeczność szkolna: Pan Dyrektor wraz z Nauczycielami, Pracownicy Szkoły oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum.
W atmosferę Świąt wprowadziła zebranych klasa III, któej uczniowie przypomnieli tradycję i znaczenie tego wyjątkowego dnia. Miało to miejsce na dworze, gdzie wszyscy razem ubieraliśmy wielką choinkę i śpiewaliśmy wspólnie kolędy.
Następnie już w szkole dyrektor szkoły Pan Krzysztof Nowak złożył wszystkim  świąteczne życzenia a ksiądz proboszcz Adam Wyrwa pobłogosławił opłatki. Po życzeniach i łamaniu się opłątkiem, przy dźwiękach kolęd, nadszedł czas na wspólny wigilijny posiłek i rozmowę.

Zobacz galerię zdjęć:
· Marta dnia grudzień 22 2014 21:50:11 · Czytaj więcej · 90 czytań · Drukuj

Warsztaty plastyczne

W naszej szkole, 12 grudnia 2014r. odbyły się przedświąteczne warsztaty plastyczne, zorganizowane w ramach Szkolnego Programu Aktywnej Współpracy. Podjęta inicjatywa miała na celu wspólną pracę uczniów, rodziców, nauczycieli nad bożonarodzeniowymi ozdobami, które wprowadziły do naszej szkoły prawdziwie świąteczną atmosferę. Pomysłów było mnóstwo a wykonane prace bardzo ciekawe i przepiękne. Wszyscy pracowali z ogromnym zaangażowaniem. Już teraz planujemy kolejne takie spotkanie, bo wspólna praca to nie tylko wspaniałe efekty, ale wiele radości nie tylko dla najmłodszych.
Ilona Remian
· admin dnia grudzień 14 2014 21:19:02 · Czytaj więcej · 148 czytań · Drukuj

11 listopada w Naszej Szkole

Prezentacje słowno-muzyczne, wykład o drogach Polaków do wolności i wspólne śpiewanie patriotycznych pieśni. Spotkanie z okazji Święta Niepodległości 11 listopada w szkole w Zawadzie miało uroczysty charakter.

Uczniowie z klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I i II gimnazjum z zainteresowaniem obejrzeli prezentację filmowo-muzyczną poświęconą I wojnie światowej. Nauczyciel historii Pani Urszula Kitlińska-Noga opowiedziała o drogach Polaków do niepodległości. Duże brawa otrzymały uczennice Weronika Chwistek, Patrycja Piotrowska i Dominika Broniec, przygotowane do występu przez nauczyciela muzyki Panią Magdalenę Ziółkowską. Ich interpretacja piosenki „11 listopada” wszystkim bardzo się podobała. Uroczystość podsumował dyrektor szkoły Pan Krzysztof Nowak przypominając sylwetki wybitnych Polaków, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości: Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego oraz podkreślił znaczenie wolności o patriotyzmu. Spotkanie zakończyło wspólne odśpiewanie legionowej pieśni „Szara Piechota”.

Zobacz galerię zdjęć:

· Marta dnia grudzień 04 2014 23:39:27 · Drukuj

Powiatowe zawody w tenisie stołowym 2014

Za nami kolejny etap szkolnych rozgrywek w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w grze pojedynczej i podwójnej szkół podstawowych. Tym razem uczniowie rywalizowali ze sobą na poziomie powiatowym. Najpierw odbyły się zawody półfinału, a następnie finału powiatowego.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice Weronika i Gabrysia Żydowskie. W zmaganiach indywidualnych uczęszczająca do klasy VI Weronika zajęła 2 miejsce zarówno w półfinale jak i finale powiatowym, zaś jej młodsza siostra, uczennica klasy IV Gabrysia w ww. zawodach zdobyła odpowiednio 4 i 6 miejsce.

W zawodach drużynowych w tzw. debla, reprezentacja naszej szkoły w składzie Weronika i Gabrysia Żydowskie zwyciężyła w półfinale powiatowym, a w finale Powiatu Tarnowskiego uplasowała się na 2 miejscu.

Weronika i Gabrysia awansowały do finału rejonowego zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz galerię zdjęć:

· Marta dnia grudzień 04 2014 23:19:40 · Drukuj

Paczka mikołajkowa 2014

W listopadzie przeprowadziliśmy akcję zbiórki materiałów do paczek mikołajkowych dla dzieci z polskich rodzin mieszkających
w Strzelczyskach i Czyżkach na Ukrainie. Akcja została zorganizowała przez VII Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, Zespół Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych,Towarzystwo Przyjaciół Lwowa, Zespół Szkół w Koszycach Wielkich oraz Wójta Gminy Tarnów.
Dziękujemy uczniom klas: IV, V i VI
za życzliwość i aktywny udział w akcji.
Opiekun: Katarzyna Proszowska
· admin dnia grudzień 04 2014 11:22:15 · Drukuj

Zabawa andrzejkowa 2014Tradycyjnie pod koniec listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zabawie andrzejkowej

Fotoreportaż

· admin dnia listopad 30 2014 15:29:51 · Czytaj więcej · 122 czytań · Drukuj
Galeria zdjęć Wisła 2014


Franciszkanie
Sprawdzian 2015

Informacje o sprawdzianie w klasie 6 w roku 2015
Kliknij na obrazek
PG Zawada
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Losowa fotografia
Memoriał o. Zbigniewa Strzałkowskiego
XI Memoriał o. Z. Strzałkowskiego
Zawada

1 czerwca 2014

Kaufland
Black Red White
Hala Tuchowska
GS Gumniska
Westagroup
Malzbyt
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reforma systemu oświatySponsorzy Memoriału

Dodaj tu swoje grafiki