Niedziela, 17  Grudzień  2017  07:22:28

W niedzielę, na terenie naszego kościoła świętego Marcina, dzięki uprzejmości ks. proboszcza Adama Wyrwy, Pani Stefania Mazur nauczycielka plastyki w Szkole Podstawowej i Publicznym Gimnazjum w Zawadzie zorganizowała małą wystawę poplenerową.

Na tej wystawie zaprezentowaliśmy efekty malarskiej pracy naszych uczniów oraz naszych gości z SOSW w Tarnowie z Pierwszego Integracyjnego Pleneru Malarskiego, który odbył się 20 czerwca pod nazwą "Zawadzka Perła Architektury" Jak widać, nasi zdolni artyści malowali nie tylko kościółek, ale to, co im akurat w duszy grało. Niech żyje nieskrępowana inwencja twórcza! Jeśli zgromadzimy potrzebne fundusze, w bieżącym roku szkolnym, znowu coś zmalujemy na plenerze.

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 06.22.2018 12:00 187 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 2016/2017

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com