Niedziela, 17  Grudzień  2017  07:11:14

"Bezpieczna droga do szkoły" to wspólna akcja PSB Mrówka oraz Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. W jej ramach, już po raz kolejny, w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem policji, której towarzyszyła sympatyczna maskotka-mrówka. Akcja ta skierowana jest przede wszystkim do uczniów klas pierwszych, a jej celem jest propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze. Uczniowie klasy pierwszej otrzymali kamizelki odblaskowe oraz odbyli praktyczną lekcję prawidłowego przechodzenia przez ulice przy naszej szkole.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 06.22.2018 12:00 187 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 2016/2017

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com