Wtorek, 21  Listopad  2017  22:06:19

Każdego roku do grona uczniów naszej szkoły dołączają kolejni pierwszoklasiści, którzy właśnie w Zawadzie chcą poznawać świat, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. W dniu dzisiejszym, podczas uroczystej akademii, Pan Dyrektor dokonał symbolicznego aktu pasowania na uczniów naszych pierwszaków, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz drobne upominki od starszych kolegów z 2. klasy.


Podczas dzisiejszej akademii odbyła się także 2. edycja gali wręczenia Superbelfrów. Serdecznie gratulujemy nauczycielom, którzy na drodze plebiscytu, otrzymali tytuł w poszczególnych kategoriach.
Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły moc najlepszych życzeń!

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 06.22.2018 12:00 212 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 2016/2017

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com