Czwartek, 29  Czerwiec  2017  09:20:23

 XII Memoriał Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego

W niedzielę 7 czerwca 2015 roku miał miejsce XII Bieg Memoriałowy im. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie. Bieg został rozegrany na trasach Zawada – Góra Św. Marcina, a jego organizatorem był Dyrektor wraz z całą społecznością Szkoły, Wójt Gminy Tarnów, Prowincja Św. Antoniego i Bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów) z Krakowa, Proboszcz parafii pw. Św. Marcina Biskupa w Zawadzie. Patronat nad Memoriałem objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

Uroczysta Msza Św w kościele na Górze Św. Marcina w Zawadzie


Fotoreportaż z XII Biegu 

Wręczanie nadród i medali XII Biegu

Więcej zdjęć


Tabele wyników XII Memoriału o. Z. Strzałkowskiego

Dziewczęta - klasy 0 - III - Szkoła Podstawowa - Skrzat
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Majka Zuzanna Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 1
2 Barnas Julia Łękawica SP Zawada 2
3 Nowak Oliwia Rudka SP Wojnicz 3
4 Cierniak Anna Łęg Tarnowski SP Ilkowice 4
5 Stach Wiktoria Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 5
6 Ptak Nikola Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 6
7 Onak Wiktoria Łękawica SP Łękawica 7
8 Kozioł Kinga Zawada SP Zawada 8
9 Góral Weronika Łękawica SP Zawada 9
10 Dalczyńska Lena Wola Rzędzińska SP nr 9 Tarnów 10
11 Raputa Xymena Zawada SP Zawada 11
12 Korfini Kinga Zawada SP Zawada 12
13 Nikola Łazarz Łękawica SP Zawada 13
14 Łazarz Wiktoria Łękawica SP Zawada 14
15 Wideł Paulina Tarnów SP nr 2 Tarnów 15
16 Tyrka Greta Poręba Radlna SP Poręba Radlna 16
17 Srebro Aleksandra Zawada SP Zawada 17
18 Będkowska Ola Tarnów RUNSHOP TEAM 18
19 Maksuś Magdalena Zawada SP Zawada 19
20 Kamińska Oliwia Zawada SP Zawada 20
21 Czerwińska Iwona Zawada SP Zawada 21
22 Cetera Dominika Kraków Przedszkole SDCM 22
23 Łaśko Emilia Zgłobice Przedszkole Tarnów 23
24 Drwal Zuzanna Wola Rzędzińska Przedszkole nr 1 Wola 24
25 Łabno Amelia Zawada SP Zawada 25
26 Siwiak Anna Zawada SP Zawada 26
         
         
Chłopcy - klasy 0 - III - Szkoła Podstawowa - Skrzat
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Wojakiewicz Nikodem Zawada SP Tarnowiec 1
2 Kaczor Daniel Tarnów SP nr 2 Tarnów 2
3 Siedlik Szymon Poręba Radlna SP Zawada 3
4 Nosal Paweł Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 4
5 Czapkowicz Paweł Poręba Radlna SP Poręba Radlna 5
6 Starostka Marcel Łękawica SP Łękawica 6
7 Słowik Patryk Zawada SP Zgłobice 7
8 Kłusek Dawid Łękawica SP Łękawica 8
9 Dalczyński Igor Wola Rzędzińska Sp nr 9 Tarnów 9
10 Kotul Kacper Zawada SP Zawada 10
11 Marek Maciej Tarnów SP nr 5 Tarnów 11
12 Więckowski Mateusz Zawada SP Zawada 12
13 Raputa Xawery Zawada SP Zawada 13
14 Kras Tomasz Zawada SP Zawada 14
15 Wojtanowski Karol Zawada SP Zawada 15
16 Kłusek Daniel Łękawica SP Łękawica 16
17 Budzik Krystian Poręba Radlna SP Zawada 17
18 Olbracht Adam Zawada SP Zawada 18
19 Myrlak Alan Tarnów SP nr 18 Tarnów 19
20 Czerwiński Marcin Zawada SP Zawada 20
21 Budzik Patryk Poręba Radlna Przekszkole Poręba Radlna 21
22 Żydowski Piotr Zawada SP Zawada 22
23 Starostka Oliwier Łękawica SP Łękawica 23
24 Łaśko Kacper Zgłobice Przedszkole Tarnów 24
25 Góral Jakub Łękawica SP Zawada 25
26 Starostka Ksawery Łękawica Przedszkole Łękawica 25
27 Starostka Kornel Łękawica Przedszkole Łękawica 27
28 Budzik Piotr Poręba Radlna SP Zawada 28
29 Kamykowski Dawid Zawada SP Zawada 29
30 Tyrka Patryk Zawada SP Zawada 30
31 Dyja Krzysztof Pawęzów Przekszkole Pawezów 31
32 Kras Bartosz Zawada Przedszkole nr 24 32
33 Mleczko Adam Tarnowiec Przekszkole Tarnowiec 33
34 Drwal Antoni Wola Rzędzińska Przekszkole nr 1 Wola 34
35 Wilk Piotr Zawada SP Zawada 35
36 Wideł Jakub Tuchów Przedszkole Tuchów 36
37 Ciurej Krystian Poręba Radlna Przedszkole Tarnowiec 37
38 Siedlik Borys Poręba Radlna SP Zawada 37

 


 

Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Serafin Katarzyna Lewniowa SP Lewniowa 1
2 Kurczyńska Aleksandra Tarnów SP Tarnów 2
3 Kozielec Kinga Zawada SP Tarnowiec 3
4 Sadlak Karolina Tarnów SP nr 8 Tarnów 4
5 Bałła Weronika Tarnów "SIÓDEMKA" 5
6 Kłusek Angelika Łękawica SP Łękawica 6
7 Bałła Karolina Tarnów "SIÓDEMKA" 7
8 Bałła Kinga Zawada SP Zawada 8
9 Józefczyk Julia Tarnów SP nr 5 Tarnów 9
10 Brożek Julia Zaczarnie SP Zaczarnie 10
11 Wardzała Karolina Tarnów SP nr 18 Tarnów 11
12 Dziurawiec Ewelina Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 12
13 Leus Karolina Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 13
14 Łazarz Julia Łękawica SP Zawada 14
15 Ciochoń Natalia Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 15
16 Cybruch Roksana Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 16
17 Stelmach Roksana Zaczarnie SP Zaczarnie 17
18 Drelicharz Katarzyna Zawada SP Zawada 18
19 Żygłowiec Martyna Tarnów SP Tarnów 19
20 Żygłowiec Klara Tarnów SP Tarnów 20
21 Marek Zuzanna Tarnów SP nr 5 Tarnów 21
22 Brożek Dominika Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 22
23 Oślizło Wiktoria Zawada SP Zawada 23
24 Cichy Magdalena Kielce SP Kielce 24
25 Wilk Julia Zawada SP Zawada 25
26 Wideł Magdalena Tarnów SP nr 2 Tarnów 26
27 Rudny Milena Zawada SP Zawada 27
         
         
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Cichoń Artur Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 1
2 Chojecki Przemysław Tymowa SP Tymowa 2
3 Kawa Jakub Koszyce Małe SP Koszyce Małe 3
4 Wojtaszek Jakub Koszyce Małe SP Koszyce Małe 4
5 Korfini Michał Zawada SP Zawada 5
6 Maślanka Łukasz Tarnów SP nr 9 Tarnów 6
7 Staniec Kacper Koszyce Małe SP Koszyce Małe 7
8 Więckowski Jakub Zawada SP Zawada 8
9 Połeć Szymon Tarnowiec SP Tarnowiec 9
10 Budzyński Mateusz Tarnowiec SP Tarnowiec 10
11 Żaba Mateusz Tarnów Sp nr 5 Tarnów 11
12 Srebro Szymon Zawada SP Zawada 12
13 Tyrka Maksymilian Zawada SP Zawada 13
14 Czapkowicz Emanuel Poręba Radlna SP Poręba Radlna 14
15 Stężowski Szczepan Dębno SP Dębno 15
16 Tyrka Filip Łękawka SP Łękawka 16
17 Mróz Michał Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 17
18 Sacha Michał Zawada SP Zawada 18
19 Tyrka Jakub Poręba Radlna SP Poręba Radlna 19
20 Reising Kacper Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 20
21 Ciurej Maciej Zawada SP Zawada 21
22 Łoch Kacper Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 22
23 Rękos Szymon Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 23
24 Gałuszka Szymon Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 24
25 Siwek Filip Pleśna SP Pleśna 25
26 Wiśniewski Marcel Tarnów SP nr 8 Tarnów 26
         

 


 

Dziewczęta - klasy I - III - Gimnazjum - Kangur
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Nowak Jowita Rudka Gim. Wojnicz 1
2 Skalak Izabela Ilkowice Gim. Niedomice 2
3 Sowa Oliwia Brzesko Gim. nr 2 Brzesko 3
4 Serwin Antonina Brzesko Gim. nr 2 Brzesko 4
5 Kuczyńska Wiktoria Tarnów Gim. nr 2 Tarnów 5
6 Drwal Sara Pleśna Gim. Pleśna 6
7 Bednarz Katarzyna Poręba Radlna Gim. Zawada 7
         
         
Chłopcy - klasy I - III - Gimnazjum - Kangur
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Chojecki Radosław Tymowa Gim. Tymowa 1
2 Lesiak Kacper Lubcza Gim. Lubcza 2
3 Górak Robert Borzęcin Gim. Borzęcin 3
4 Kozioł Przemek Tarnów Gim. nr 2 Tarnowie 4
5 Sutkowski Mateusz Poręba Radlna Gim. nr 11 Tarnów 5
6 Zaczkiewicz Paweł Poręba Radlna Gim. Tarnowiec 6
7 Bednarz Artur Poręba Radlna Gim. Tarnowiec 7
8 Zaczkiewicz Piotr Poręba Radlna Gim. Zawada 8
9 Czwakiel Maciej Wola Rzędzińska MLUKS Tarnów 9
10 Sokołowski Jakub Tarnów Gim. nr 8 Tarnów 10
11 Habel Wiktor Zawada Gim. Zawada 11
12 Rudny Karol Zawada Gim. Zawada 12
13 Żydowski Szymon Zawada Gim. Zawada 13
14 Siwiak Marek Zawada Gim. Zawada 14

 


 

       
Kobiety - Open
       
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Wiatr Sylwia Łęk Tarnowski 1
2 Nowak Joanna Rudka 2
3 Kostka Weronika Tarnów 3
4 Barnaś Ewa Łękawica 4
5 Cierniak Cecylia Łęk Tarnowski 5
6 Będkowska Agnieszka Tarnów 6
7 Wiatr Irena Dąbrowa Tarnowska 7
8 Cetera Eliza Kraków 8
9 Góral Wioletta Łękawica 9
10 Maślanka Renata Tarnów 10
11 Stężowska Agnieszka Dębno 11
12 Piętkowska Marta Tarnów 12
13 Wróbel- Nowak Anna Tarnów 13
14 Budzik Dorota Poręba Radlna 14
15 Dyja Ewelina Pawęzów 15
       
       
Mężczyźni - Open
       
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Żądło Jacek Mielec 1
2 Kowalik Konrad Tarnów 2
3 Malski Paweł Tarnów 3
4 Makowiec Jarosław Burzyn 4
5 Czyż Grzegorz Bogumiłowice 5
6 Makowiec Robert Burzyn 6
7 Łabuz Marek Tarnów 7
8 Wiśniewski Adrian Tarnów 8
9 Góra Tomasz Trzcian 9
10 Możdzierz Pawel Tarnów 10
11 Furmański Artur Tarnów 11
12 Brożek Bartłomiej Zaczarnie 12
13 Żurawski Dominik Łękawica 13
14 Siwek Dawid Tarnów 14
15 Michalec Bartosz Skrzyszów 15
16 Kasprzyk Krzysztof Tarnów 16
17 Myjkowski Paweł Tarnów 17
18 Myrlak Marcin Tarnów 18
19 Olbracht Andrzej Zawada 19
20 Ligęza Marcin Tarnów 20
21 Cieniak Mirosław Łęg Tarnowski 21
22 Cetera Jan Kraków 22
23 Lazarowicz Jakub Zaczarnie 23
24 Myjkowski Arkadiusz Tarnów 24
25 Łabno Paweł Zawada 25
26 Wiszniewski Maciej Tarnów 26
27 Sokołowski Piotr Tarnów 27
28 Kamykowski Rafał Zawada 28
29 Wiśniewski Wojciech Zbylitowska Góra 29
30 Markowicz Paweł Tarnów 30
31 Nowak Jan Kraków 31
32 Piętowski Janusz Tarnów 32
33 Wróbel Dawid Łysa Góra 33
34 Nowak Marcin Tarnów 34
35 Sokołowski Kamil Tarnów NK

 

Protokół
z XII Biegu Memoriałowego im. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego
Zawada, dnia 7 czerwca 2015

Łączna ilość uczestników wynosiła 188 osób, w tym 75 kobiet i 113 mężczyzn. Bieg został podzielony na cztery kategorie wiekowe, rozgrywany był na różnych trasach, przypisanych odpowiednio do poszczególnych kategorii. Oddzielnie klasyfikowano kobiety i mężczyzn. W najmłodszej z kategorii, „Biegu Skrzata” udział wzięło 64 osób (26 dziewcząt i 38 chłopców). Uczestniczący w nim zawodnicy z klas 0 – III szkół podstawowych, pobiegli na dystansie 250 metrów. W rywalizacji szkół podstawowych klas IV – VI, „Biegu Młodzika” wystartowało 53 osób (27 dziewcząt i 26 chłopców). Trasa tego biegu liczyła 600 metrów. „Bieg Kangura” na długości 1100 metrów zorganizowano dla uczniów Gimnazjum. Do tego biegu przystąpiło 21 osoby (7 dziewcząt i 14 chłopców). W najstarszej kategorii, „Biegu Open” wystąpiło łącznie 50 osoby (15 kobiet i 35 mężczyzn). W tej kategorii uczestnicy zmagali się z dystansem 2200 metrów.
Komisja Sędziowska w składzie, której uczestniczyli:
- Przewodniczący Komisji Sędziowskiej: Mariusz Więckowski,
- Sędzia główny: Krzysztof Wawrzonek,
- Sędziowie pomocniczy
orzekła, że zawody przebiegły zgodnie z regulaminem. Końcowe i ostateczne wyniki zatwierdził organizator biegu, dyrektor szkoły mgr inż. Krzysztof Nowak.


W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali:

Szkoła Podstawowa – „Skrzat” – klasy 0 – III
Dziewczęta:
1. Zuzanna Majka – SP nr 1 Wola Rzędzińska – Wola Rzędzińska
2. Julia Barnaś – SP Zawada – Łękawica
3. Oliwia Nowak – SP Wojnicz – Rudka
4. Anna Cierniak – SP Ilkowice – Łęg Tarnowski
5. Wiktoria Stach – SP nr 1 Wola Rzędzińska – Wola Rzędzińska
6. Nikola Ptak – SP nr 1 Wola Rzędzińska – Wola Rzędzińska
7. Wiktoria Onak – SP Łękawica – Łękawica


Chłopcy:
1. Nikodem Wojakiewicz – SP Tarnowiec – Zawada
2. Daniel Kaczor – SP nr 2 Tarnów – Tarnów
3. Szymon Siedlik – SP Zawada – Poręba Radlna
4. Paweł Nosal – SP nr 1 Wola Rzędzińska – Wola Rzędzińska
5. Paweł Czapkowicz – SP Poręba Radlna – Radlna
6. Marcel Starostka – SP Łękawica – Łękawica
7. Patryk Słowik – SP Zgłobice – Zawada


Szkoła Podstawowa – „Młodzik” – klasy IV – VI
Dziewczęta:
1. Katarzyna Serafin – SP Lewniowa - Lewniowa
2. Aleksandra Kuczyńska – SP Tarnów – Tarnów
3. Kinga Kozielec – SP Tarnowiec – Zawada
4. Karolina Sadlak – SP nr 8 Tarnów – Tarnów
5. Weronika Bałła – SP nr 7 Tarnów – Tarnów
6. Angelika Kłusek – SP Łękawica – Łękawica


Chłopcy:
1. Artur Ciochoń – SP nr 1 Wola Rzędzińska – Wola Rzędzińska
2. Przemysław Chojecki – SP Tymowa – Tymowa
3. Jakub Kawa – SP Koszyce Małe – Koszyce Małe
4. Jakub Wojtaszek – SP Koszyce Małe – Koszyce Małe
5. Michał Korfini – SP Zawada – Zawada
6. Łukasz Maślanka – SP nr 9 Tarnów – Tarnów


Gimnazjum – „Kangur”
Dziewczęta:
1. Jowita Nowak – Gim. Wojnicz - Rudka
2. Izabela Skalak – Gim. Niedomice - Ilkowice
3. Oliwia Sowa – Gim. Brzesko – Brzesko
4. Antonina Serwin – Gim. Brzesko – Brzesko
5. Wiktoria Kuczyńska – Gim. Nr 2 Tarnów – Tarnów


Chłopcy:
1. Radosław Chojecki – Gim. Tymowa – Tymowa
2. Kacper Lesiak – Gim Lubcza – Lubcza
3. Robert Górak – Gim. Borzęcin – Borzęcin
4. Przemek Kozioł – Gim. Tarnów – Tarnów
5. Mateusz Sutkowski – Gim. nr 11 Tarnów – Poręba Radlna
Bieg główny – „Open”


Kobiety:
1. Sylwia Wiatr – Łęg Tarnowski
2. Joanna Nowak – Rudka
3. Weronika Kostka – Tarnów
4. Ewa Barnaś – Łękawica
5. Cecylia Cierniak – Łęg Tarnowski


Mężczyźni:
1. Jacek Żądło – Mielec
2. Konrad Kowalik – Tarnów
3. Paweł Malski – Tarnów
4. Jarosław Makowiec – Burzyn
5. Grzegorz Czyż – Bogumiłowice
Najmłodszy uczestnik:
Jakub Wideł
Najmłodsza uczestniczka:
Emilia Łaśko

 

 

Regulamin XII Biegu 7 czerwca 2015 roku

Pobierz regulamin


Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com