
Za nami 26. Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej, w którym naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice : Aleksandra Włodek z klasy 8 i Laura Dyka z klasy 7. Dziewczyny spróbowały swoich sił w języku francuskim i zaprezentowały się bardzo dobrze. Szczególne gratulacje kierujemy do Laury Dyki, która zdobyła I miejsce, podbijając serca profesjonalnego jury złożonego z romanistów i muzyków
Gratulujemy obu uczennicom odwagi, zaangażowania i pięknych występów.