Fotoreportaż: https://photos.app.goo.gl/AeGqFAHTz5h42wmX2
Już po raz 15 na Górze Św. Marcina w Zawadzie odbył się bieg memoriałowy poświęcony pamięci bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego. Ojciec Zbigniew - mieszkaniec Zawady - uczeń tutejszej szkoły podstawowej, zamordowany przez maoistów w Peru w 1991 roku jest patronem naszej szkoły od 2007 roku, wtedy też miała miejsce IV edycja memiorału.
Podczas tegorocznej edycji naszą społeczność szkolną oraz sołecką swoją obecnością zaszczyciło wiele znamienitych gości. Wśród nich była siostra Berta Hernandez, peruwiańska zakonnica, świadek ostatnich chwil życia bł. Michała Tomaszka i bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, w uroczystości wzięli również udział bracia z Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów) z Krakowa, a także Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, Radna Sejmiku Województwa Anna Peczarka.
Siostra Berta Hernandez podczas mszy świętej w kościele parafialnym, wygłosiła świadectwo, które poruszyło zebranych, a także wzbogaciło naszą wiedzę na temat życia oraz posługi bł. ojca Zbigniewa - patrona memoriału, na którego starcie ustawiło się 166 osób w 4 kategoriach.
Mimo lekko kapryśnej aury, atrakcje przygotowane przez Radę Rodziców cieszyły się bardzo dużym powodzeniem.
Tabele wyników poszczególnych biegów memoriału.
Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - dziewczęta "Bieg skrzata" | |||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce | |
1 | Czapkowicz Sara | 1 | |
2 | Ul Gabriela | 2 | |
3 | Gala Natalia | 3 | |
4 | Wrońska Zofia | 4 | |
5 | Kajmowicz Julia | 5 | |
6 | Łazarz Wiktoria | 6 | |
7 | Patyk Patrycja | 7 | |
8 | Patyk Nikola | 8 | |
9 | Łaśko Emilia | 9 | |
10 | Maksuś Madzia | 10 | |
11 | Czerwińska Iwona | 11 | |
12 | Babula Izabela | 12 | |
13 | Markiewicz Liwia | 12 | |
14 | Gryz Weronika | 13 | |
15 | Łabno Amelia | 14 | |
16 | Furmańska Gabriela | 15 | |
17 | Mróz Maja | 16 | |
18 | Siwiak Anna | 17 | |
19 | Markiewicz Lena | 18 | |
20 | Pinas Natalia | 19 | |
21 | Gryz Małgorzata | 20 | |
22 | Ostrowska Lilianna | 21 | |
23 | Ostrowska Iga | 22 | |
24 | Wielgocka Zuzanna | 23 | |
25 | Mróz Milena | 24 | |
26 | Mikos Julia | NS |
Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - chłopcy "Bieg skrzata" | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce |
1 | Janus Hubert | 1 |
2 | Bryniarski Maksymilian | 2 |
3 | Biernat Filip | 3 |
4 | Bryl Szymon | 4 |
5 | Więckowski Mateusz | 5 |
6 | Marek Maciej | 6 |
7 | Łaśko Kacper | 7 |
8 | Góral Jakub | 8 |
9 | Wilk Piotr | 9 |
10 | Kaczmarczyk Alan | 10 |
11 | Potempa Paweł | 11 |
12 | Dychus Kornel | 12 |
13 | Kocerba Patryk | 13 |
14 | Podraza Dominik | 14 |
15 | Cholewa Gracjan | 15 |
16 | Dychus Bartosz | 16 |
17 | Babula Szymon | 17 |
18 | Abramowicz Kacper | 18 |
19 | Kłusek Daniel | 19 |
20 | Abramowicz Dominik | 20 |
21 | Romański Tomasz | 21 |
22 | Mleczko Adam | 22 |
23 | Maksuś Mateusz | 23 |
24 | Perzanowski Nikodem | 24 |
25 | Jamioł Ignacy | 25 |
26 | Cholewa Jakub | 26 |
27 | Niedojadło Wiktor | 27 |
28 | Niedojadło hubert | 28 |
29 | Górski Bartłomiej | 29 |
30 | Nowak Marek | 30 |
31 | Olbracht Antoni | 31 |
32 | Surmacz Szymon | 32 |
33 | Jamioł Miłosz | 33 |
34 | Plebanek Filip | 34 |
35 | Lechowicz Szymon | 35 |
36 | Lis Adrian | 36 |
37 | Czerwiński Alan | 37 |
38 | Ciochoń Michał | 38 |
39 | Wideł Jakub | 39 |
40 | Kamykowski Dawid | 40 |
41 | Wideł Adam | 41 |
Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce |
1 | Michoń Oliwia | 1 |
2 | Niewola Aleksandra | 2 |
3 | Cierniak Anna | 3 |
4 | Ptak Nikola | 4 |
5 | Barnaś Julia | 5 |
6 | Żmuda Jolanta | 6 |
7 | Raputa Xymena | 7 |
8 | Nowak Oliwia | 8 |
9 | Łazarz Nikola | 9 |
10 | Bryniarska Róża | 10 |
11 | Niewola Wiktoria | 11 |
12 | Kozioł Kinga | 12 |
13 | Furmańska Oliwia | 13 |
14 | Kocerba Zuzanna | 14 |
15 | Sołtys Wiktoria | 15 |
16 | Reising Maja | 16 |
17 | Dyka Daria | 17 |
18 | Lis Wiktoria | 18 |
19 | Góral Weronika | 19 |
20 | Mytnik Weronika | 20 |
21 | Kosiba Lena | 21 |
22 | Pinas Joanna | 22 |
23 | Strzałkowska Judyta | 23 |
24 | Srebro Aleksandra | 24 |
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce |
1 | Czapkowicz Paweł | 1 |
2 | Kaczor Daniel | 2 |
3 | Potempa Łukasz | 3 |
4 | Potempa Marcin | 4 |
5 | Raputa Xawery | 5 |
6 | Karczyński Wojciech | 6 |
7 | Potempa Krzysztof | 7 |
8 | Słomski Jakub | 8 |
9 | Mataszek Dawid | 9 |
10 | Olbracht Adam | 10 |
11 | Jamioł Antoni | 11 |
12 | Surmacz Miłosz | 12 |
13 | Czerwiński Marcin | 13 |
14 | Gurbisz Jakub | 14 |
15 | Żydowski Piotr | 15 |
Dziewczęta - klasa VII SP, klasy II - III - Gimnazjum - Kangur | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce |
1 | Woźniak Ewa | 1 |
2 | Dzierwa Martyna | 2 |
3 | Sadlak Karolina | 3 |
4 | Piotrowska Patrycja | 4 |
5 | Cholewa Martyna | 5 |
6 | Łazarz julia | 6 |
7 | Michoń emilia | 7 |
8 | Żydowska Weronika | 8 |
Chłopcy - klasa VII SP, klasy II - III - Gimnazjum - Kangur | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce |
1 | Ciochoń Artur | 1 |
2 | Korfini Michał | 2 |
3 | Chwistek Mateusz | 3 |
4 | Bryl Jakub | 4 |
5 | Kajmowicz Dawid | 5 |
6 | Pancerz Sebastian | 6 |
7 | Srebro Szymon | 7 |
8 | Sacha Michał | 8 |
9 | Reising Kacper | 9 |
10 | Wzorek Patryk | 10 |
Kobiety - Open | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce |
1 | Skalak Izabela | 1 |
2 | Kmieć Katarzyna | 2 |
3 | Wiatr Sylwia | 3 |
4 | Nowak Joanna | 4 |
5 | Słomska Beata | 5 |
6 | Jamioł Anna | 6 |
7 | Więckowska Agnieszka | 7 |
8 | Stańczyk Katarzyna | 8 |
9 | Bryniarska Małgorzata | 9 |
10 | Cierniak Cecylia | 10 |
11 | Brudzisz Anna | 11 |
Mężczyźni - Open | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce |
1 | Kozioł Przemysław | 1 |
2 | Jamioł Michał | 2 |
3 | Susułowski Jakub | 3 |
4 | Rudek Maciej | 4 |
5 | Surmacz Michał | 5 |
6 | Surmacz Albert | 6 |
7 | Papuga dominik | 7 |
8 | Kowal Paweł | 8 |
9 | Matyaszek Waldemar | 9 |
10 | Poliszak Damian | 10 |
11 | Flądro Daniel | 11 |
12 | Ul Krzysztof | 12 |
13 | Tyrka Łukasz | 13 |
14 | Grzegórzko Przemysław | 14 |
15 | Noga Robert | 15 |
16 | Kamykowski Rafał | 16 |
17 | Broniec Dariusz | 17 |
18 | Wojtaszek Mirosław | 18 |
19 | Tulicki Mateusz | 19 |
20 | Surmacz Marek | 20 |
21 | Michoń Kamil | 21 |
22 | Pych Roman | 22 |
23 | Matyaszek Dawid | 23 |
24 | Warzecha Damian | 24 |
25 | Perzanowski Łukasz | 25 |
26 | Wilkosz Grzegorz | 26 |
27 | Wielgocki Adam | 27 |
28 | Sadko Marek | 28 |
29 | Bieszczad Jan | 29 |
30 | Surus Kamil | NK |
31 | Nowak Jan | NK |
Mężczyźni - Open | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce |
1 | Kozioł Przemysław | 1 |
2 | Jamioł Michał | 2 |
3 | Susułowski Jakub | 3 |
4 | Rudek Maciej | 4 |
5 | Surmacz Michał | 5 |
6 | Surmacz Albert | 6 |
7 | Papuga dominik | 7 |
8 | Kowal Paweł | 8 |
9 | Matyaszek Waldemar | 9 |
10 | Poliszak Damian | 10 |
11 | Flądro Daniel | 11 |
12 | Ul Krzysztof | 12 |
13 | Tyrka Łukasz | 13 |
14 | Grzegórzko Przemysław | 14 |
15 | Noga Robert | 15 |
16 | Kamykowski Rafał | 16 |
17 | Broniec Dariusz | 17 |
18 | Wojtaszek Mirosław | 18 |
19 | Tulicki Mateusz | 19 |
20 | Surmacz Marek | 20 |
21 | Michoń Kamil | 21 |
22 | Pych Roman | 22 |
23 | Matyaszek Dawid | 23 |
24 | Warzecha Damian | 24 |
25 | Perzanowski Łukasz | 25 |
26 | Wilkosz Grzegorz | 26 |
27 | Wielgocki Adam | 27 |
28 | Sadko Marek | 28 |
29 | Bieszczad Jan | 29 |
30 | Surus Kamil | NK |
31 | Nowak Jan | NK |
Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - dziewczęta "Bieg skrzata" | |||
Lp. | Nazwisko i imię | Miejsce | |
1 | Czapkowicz Sara | 1 | |
2 | Ul Gabriela | 2 | |
3 | Gala Natalia | 3 | |
4 | Wrońska Zofia | 4 | |
5 | Kajmowicz Julia | 5 | |
6 | Łazarz Wiktoria | 6 | |
7 | Patyk Patrycja | 7 | |
8 | Patyk Nikola | 8 | |
9 | Łaśko Emilia | 9 | |
10 | Maksuś Madzia | 10 | |
11 | Czerwińska Iwona | 11 | |
12 | Babula Izabela | 12 | |
13 | Markiewicz Liwia | 12 | |
14 | Gryz Weronika | 13 | |
15 | Łabno Amelia | 14 | |
16 | Furmańska Gabriela | 15 | |
17 | Mróz Maja | 16 | |
18 | Siwiak Anna | 17 | |
19 | Markiewicz Lena | 18 | |
20 | Pinas Natalia | 19 | |
21 | Gryz Małgorzata | 20 | |
22 | Ostrowska Lilianna | 21 | |
23 | Ostrowska Iga | 22 | |
24 | Wielgocka Zuzanna | 23 | |
25 | Mróz Milena | 24 | |
26 | Mikos Julia | NS |