Choinka

 XIII Memoriał bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego Zawada 2016

Regulamin XIII Biegu Memoriału błogosławionego o. Zbigniewa Strzałkowskoego w Zawadzie

 

   
   

 

 

 

W niedzielę 05 czerwca 2016 roku miał miejsce XIII Bieg Memoriałowy im. bł. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie. Bieg został rozegrany na trasach Zawada – Góra Św. Marcina, a jego organizatorem był Dyrektor wraz z całą społecznością Szkoły, Wójt Gminy Tarnów, Prowincja Św. Antoniego i Bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów) z Krakowa, Proboszcz parafii pw. Św. Marcina Biskupa w Zawadzie. Patronat nad Memoriałem objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż. Łączna ilość uczestników wynosiła 226 osób, w tym 87 kobiet i 139 mężczyzn.

Protokół XIII Biegu Meriołowego bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego

Fotoreportaż XIII Memoriału bł. o. Z. Strzałkowskiego

 XIII Memoriał o. Z. Strzałkowskiego Tabele wyników

 

       
 Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - dziewczęta "Bieg skrzata"
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Ptak Nikola Wola Rzędzińska 1
2 Ziaja Laura Tarnowiec 2
3 Raputa Xymena Zawada 3
4 Niewola Wiktoria Zgłobice Borki 4
5 Słowik Weronika Zgłobice 5
6 Stec Wiktoria Zawada 6
7 Góral Weronika Zawada 7
8 Czapkowicz Sara Radlna 8
9 Franczyk Zofia Tarnów 9
10 Korfini Kinga Zawada 10
11 Lis Wiktoria Zawada 11
12 Łazarz Nikola Zawada 12
13 Perchiniak Wiktoria Zawada 13
14 Kułaga Alicja Tarnów 14
15 Furmańska Oliwia Łękawica 15
16 Gala Natalia Sufczyn 16
17 Mól Zofia Tarnów 17
18 Wrona Zuzanna Tarnów 18
19 Srebro Aleksandra Zawada 19
20 Furmańska Gabrysia Zawada 20
21 Maksuś Magdalena Zawada 21
22 Czerwińska Iwona Zawada 22
23 Markiewicz Liwia Zawada 23
24 Strojny Laura Karwodrza 24
25 Stężowska Natasza Dębno 25
26 Kamińska Oliwia Zawada 26
27 Tyrka Katarzyna Łękawka 27
28 Siwiak Anna Zawada 28
29 Marszałkiewicz Julia Świebodzin 29
30 Czop Nikola Zawada 30
31 Czop Dominika Zawada 31
32 Różowska Marianna Tarnów 32
33 Jabłoniec Hanna Zawada nk
       
Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - chłopcy "Bieg skrzata"
       
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Siedlik Szymon Zawada 1
2 Abramowicz Adrian Świebodzin 2
3 Raputa Xawery Zawada 3
4 Kaczmarczyk Dawid Perła 4
5 Słowik Patryk Zgłobice 5
6 Kłusek Daniel Łękawica 6
7 Wojtanowski Karol Zawada 7
8 Janus Hubert Stare Żukowice 8
9 Więckowki Mateusz Zawada 9
10 Starostka Oliwier Łękawica 10
11 Czerwiński Marcin Zawada 11
12 Tyrka Tomasz Łękawka 12
13 Kaczmarczyk Alan Tarnów 13
14 Szuniński Dawid   14
15 Kamykowski Dawid Zawada 15
16 Olbracht Adam Zawada 16
17 Abramowicz Kacper Świebodzin 17
18 Starostka Ksawery Łękawica 18
19 Wilk Piotr Zawada 19
20 Starostka Kornel Łękawica 20
21 Grędys Emanuel Tarnów 21
22 Łaśko Kacper Zgłobice 22
23 Budzik Patryk Poręba Radlna 23
24 Poliszak Mateusz Tarnowiec 24
25 Kuczek Piotr Tarnów 25
26 Kajfasz Marcel Zawada 26
27 Palarz Adrian Tarnów 27
28 Góral Jakub Łękawica 28
29 Maciaszek Jakub Gródek 29
30 Cholewa Gracjan Nowodworze 30
31 Barnaś Filip Łękawica 31
32 Dyja Krzysztof Pawęzłów 32
33 Tyrka Partyk Zawada 33
34 Franczyk Michał Tarnów 34
35 Lis Adrian Zawada 35
36 Nowak Marek Kraków 36
37 Budzik Szymon Łękawica 37
38 Kłusek Dawid Łękawica 38
39 Maksuś Mateusz Zawada 39
40 Wiśniewski Jan Tarnów 40
41 Cholewa Jakub Nowodworze 41
42 Gleisner Igor Tarnów 42
43 Mleczko Adam Tarnowiec 43
44 Para Leon Wola Rzędzińska 44
45 Wideł Jakub Tuchów 45
46 Lachowski Patryk Tarnów 46
47 Borys Siedlik Zawada nk

 


 

Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Sadlak Karolina Tarnów SP nr 8 Tarnów 1
2 CholewaMartyna Nowodworze SP tarnowiec 2
3 Niewola Aleksandra Zgłobice SP Zgłobice 3
4 Michoń Emilia Tarnów SP nr 20 Tarnów 4
5 Dzierwa Martyna Tarnów SP nr 14 Tarnów 5
6 Michoń Oliwia Tarnów SP nr 20 Tarnów 6
7 Bałła Weronika Tarnów ZSN nr 7 Tarnów 7
8 Radwańska Adrianna Tarnów SP nr 9 Tarnów 8
9 Zabawa Martyna Nowodworze SP Poręba Radlna 9
10 Czerniak Anna Łęg Tarnowski MLUKS Tarnów 10
11 Żygłowicz Martyna Tarnów SP nr 5 Tarnów 11
12 Abramowicz Anna Świebodzin SP Świebodzin 12
13 Brunner Izabella Tarnów SP w Krzyżu 13
14 Drelicharz Katarzyna Zawada SP Zawada 14
15 Żmuda Jolanta Tarnowiec SP Tarnowiec 15
16 Kozioł Kinga Zawada SP Zawada 16
17 Nowak Patrrycja Zawada SP Tarnowiec 17
18 Rudny Milena Zawada SP Zawada 18
19 Mytnik Weronika Rzuchowa SP Zawada 19
20 Wilk Julia Zawada SP Zawada 20
         
         
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Łuczkowiec Mirosław Tarnów PWSZ Tarnów 1
2 Śliwa Michał Ropczyce SP Ropczyce 2
3 Kozioł Rafał Zawada SP Zawada 3
4 Więckowski Jakub Zawada SP Zawada 4
5 Mazur Mikołaj Stare Żukowice SP Stare Żukowice 5
6 Kabat Dominik Wielka Wieś SP Wielka Wieś 6
7 Wojakiewicz Nikodem Zawada SP Tarnowiec 7
8 Czapkowicz Paweł Radlna SP Poręba Radlna 8
9 Czapkowicz Emanuel Radlna SP Poręba Radlna 9
10 Żaba Mateusz Tarnów SP nr 5 Tarnów 10
11 Dogoda krystian Wola Rzędzińska SP nr 20 Tarnów 11
12 Litwora Filip Tarnów ZSP nr 20 Tarnów 12
13 Łazarz Jakub Łękawica SP Zawada 13
14 Sus Jakub Poręba Radlna SP Poręba Radlna 14
15 Stężowski szczepan Dębno SP Dębno 15
16 Starostka Marcel Łękawica SP Łękawica 16
17 Srebro Szymon Zawada SP Zawada 17
18 Poliszak Jakub Tarnowiec SP Tarnowiec 18
19 Tyrka Filip Łękawka SP Łękawka 19
20 Sacha Michał Zawada SP Zawada 20
21 Ciurej Maciej Zawada SP Zawada 21
22 Wójcik Patryk Tarnów SP nr 3 Tarnów 22
23 Bajer Mikołaj Zawada SP nr 3 Tarnów 23
24 Mróz Michał Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 24
25 Wiśniewski Marcel Tarnów SP nr 8 Tarnów 25

 


 

         
Dziewczęta - klasy I - III - Gimnazjum - Kangur
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Serwin Antonina Brzesko Gim. Brzesko 1
2 Drwal Sara Pleśna Gim. Pleśna 2
3 Morawska Marcelina Dąbrowa Górnicza Gim. Dabrowa Górnicza 3
4 Łabuz Karolina Tarnów Gim. Tarnów 4
5 Stachura Gabriela Tarnów Gim. Krzyż 5
6 Woźny Natalia Legnica Gim. Legnica 6
7 Czechowska Wiwiana Legnica Gim. Legnica 7
8 Fijałkowska Daria Legnica Gim. Legnica 8
9 Bałła Karolina Tarnów Gim. Tarnów 9
10 Baodacz Julia Ziemnice Gim. Legnica 10
11 Palan Nicole Tarnów Gim. Tarnów 11
12 Mróz Aleksandra Legnica Gim. Legnica 12
13 Łazarz Julia Łękawica Gim. Zawada 13
14 Bryg Magdalena Poręba Radlna Gim. Zawada 14
15 Żydowska Weronika Zawada Gim. Zawada 15
16 Stachura Julia Tarnów Gim. Krzyż 16
         
Chłopcy - klasy I - III - Gimnazjum - Kangur
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła Miejsce
1 Sutkowski Mateusz Poręba Radlna Gim. Tarnów 1
2 Malaga Sebastian Czchów Gim. Czchów 2
3 Piwowarczyk Krystian Poręba Radlna Gim. Tarnów 3
4 Banak Damina Tarnów Gim. Zawada 4
5 Rudek Dominik Tarnów Gim. Tarnów 5
6 Sztoń Hubert Legnica Gim. Legnica 6
7 Gulewicz grzegorz Kochlice Gim. Legnica 7
8 Rudek Maciej Tarnów Gim. Tarnów 8
9 Rarbo Szymon Legnica Gim. Legnica 9
10 Łuszcz Jan Borki Gim. Borki 10
11 Chrobak Krzysztof Legnica Gim. Legnica 11
12 Szczepaniak Filip Legnica Gim. Legnica 12
13 Koś Karol Tarnów Gim. Tarnów 13
14 Marczuk Michał Legnica Gim. Legnica 14
15 Kuczek Michał Tarnów Gim. Tarnów 15
16 Rabiasz Kamil Czchów Gim. Czchów 16
17 Rudny Karol Zawada Gim. Zawada 17
18 Dzierwa Michał Zawada Gim. Tarnów 18
19 Kras Bartłomiej Zawada Gim. Zawada 19
20 Mazur Kacper Legnica Gim. Legnica 20
21 Żydowski Szymom Zawada Gim. Zawada 21
22 Ciuerj Jakub Zawada Gim. Zawada 22
23 Pancerz Sebastian Zawada Gim. Zawada 23
24 Wojtas Dawid Zawada Gim. Zawada 24
25 Oślizło Grzegorz Zawada Gim. Zawada 25
26 Tyrka Maksymilian Zawada Gim. Zawada 26
27 Kaczyński Bernard Legnica Gim. Legnica 27
28 Zalewski Leon Legnica Gim. Legnica 28
29 Zaręba Dominik Legnica Gim. Legnica 29

 


 

Kobiety - Open
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Szczepańska Anna Tarnowiec 1
2 Kmieć Katarzyna Perła 2
3 Franczyk Wioletta Biadoliny Radłowskie 3
4 Surowiec Izabela Rzuchowa 4
5 Wiatr Sylwia Łęg Tarnowski 5
6 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska 6
7 Ufir Barbara Tarnów 7
8 Osika Iwona Jodłówka Tuchowska 8
9 Józefczyk Agnieszka Zawada 9
10 Góral Wioletta Łękawica 10
11 Cierniak Cecylia Łęg Tarnowski 11
12 Domagalska Marta Tarnów 12
13 Barnaś Ewa Łękawica 13
14 Radlińska Aleksandra Nowodworze 14
15 Ramza Anna Tarnowiec 15
16 Proszowska Katarzyna Pogórska Wola 16
17 Erglart Marta Łukowa nk
       
Mężczyźni - Open
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Lachowski Andrzej Kraków 1
2 Łazarz Piotr Nowodworze 2
3 Tokarczyk Mariusz Legnica 3
4 Chaba Artur Dąbrowa Górnicza 4
5 Bielecki Jacek Dąbrowa Górnicza 5
6 Furmański Artur Tarnów 6
7 Wojciech Wiśniewski Żabno 7
8 Gładysz Michał Tarnów 8
9 Olesik Marcin Dąbrowa Górnicza 9
10 Kasprzyk Krzysztof Tarnów 10
11 Glejsner Tomasz Tarnów 11
12 Kułaga Sławomir Tarnów 12
13 Kiełbasa Mirosław Tarnów 13
14 Król Krzysztof Tarnów 14
15 Musiał Szymon Tarnów 15
16 Michalec Bartosz Skrzyszów 16
17 Starostka Mateusz Łękawica 17
18 Ufir Jan Tarnów 18
19 Strojny Jerzy Karwodrza 19
20 Michoń Kamil Tarnów 20
21 Florek Marcin Pilzno 21
22 Wielgus Adrian Zawada 22
23 Pfajfer Łukasz Tarnów 23
24 Rogala Janusz Tarnów 24
25 Wilkosz Grzegorz Tarnów 25
26 Noga Robert Zawada 26
27 Wiśniewski Wojciech Tarnów 27
28 Smoleń Przemysław Tarnów 28
29 Kamykowski Rafał Zawada 29
30 Nowak Marcin Tarnów 30
31 Franczyk Andrzej Tarnów 31
32 Markowicz Paweł Tarnów 32
33 Krokos Mateusz Szczucin 33
34 Matula Jakub Borki 34
35 Kilian Mariusz Tarnów 35
36 Nowak Jan Kraków 36
37 Marszałkiewicz Paweł Świebodzin 37
38 Modrzejowski Lech Tarnów 38
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com