Środa, 18  Październik  2017  14:54:55

Każdego roku do grona uczniów naszej szkoły dołączają kolejni pierwszoklasiści, którzy właśnie w Zawadzie chcą poznawać świat, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. W dniu dzisiejszym, podczas uroczystej akademii, Pan Dyrektor dokonał symbolicznego aktu pasowania na uczniów naszych pierwszaków, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz drobne upominki od starszych kolegów z 2. klasy.

Czytaj więcej

W dniach 02.10 - 03.10 uczniowie SzP im. o. Z. Strzałkowskiego w Zawadzie zdobyli Cyrlę. Rajd górski dostarczył uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Wszyscy spisali się na medal, pokonali trasę rajdu i udowodnili sobie, że potrafią już bardzo wiele.

Czytaj więcej

Społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego wybrała Samorząd Uczniowski. Wybory poprzedzone były kampanią, w której kandydaci zabiegali o głosy uczniów i prezentowali swoje atuty. Ostatecznie Przewodniczącą SU została Gabriela Żydowska uczennica klasy siódmej, jej zastępcą został Karol Wojtanowski uczeń klasy piątej, na sekretarza wybrano Weronikę Mytnik z klasy szóstej. Gratulujemy zwyciezcom i życzymy owocnej pracy temu ważnemu organowi szkoły. Opiekunem SU w bieżącym roku szkolnym jest Pani mgr Marta Kobylańska.

Czytaj więcej

W poniedziałek wyjechaliśmy do Urzędu Gminy Tarnów na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród z konkursu pod nazwą "Życie bez alkoholu". To już XIV edycja tego przedsięwzięcia.
Jest nam bardzo miło, ponieważ uczennica klasy III gimnazjum zdobyła II miejsce. Otrzymała dyplom i wspaniałą książkę. Z naszej szkoły w konkursie plastycznym wzięło udział 12 osób. Również podziękowanie za wkład pracy otrzymała Katarzyna Proszowska. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy i książki.

Czytaj więcej

"Bezpieczna droga do szkoły" to wspólna akcja PSB Mrówka oraz Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. W jej ramach, już po raz kolejny, w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem policji, której towarzyszyła sympatyczna maskotka-mrówka. Akcja ta skierowana jest przede wszystkim do uczniów klas pierwszych, a jej celem jest propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze. Uczniowie klasy pierwszej otrzymali kamizelki odblaskowe oraz odbyli praktyczną lekcję prawidłowego przechodzenia przez ulice przy naszej szkole.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Czytaj więcej

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com