Niedziela, 20  Sierpień  2017  11:54:20

Uroczystą Mszą Św. rozpoczęliśmy zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W czasie akademii dyrektor Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Zawadzie mgr inż. Krzysztof Nowak podziękował rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom obsługi za pracę, zaangażowanie w bieżącym roku. Całej społeczności szkolnej życzył bezpiecznych i pogodnych wakacji. Pan dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom, którzy osągają najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Piosenki i część artystyczna wprowadziły wszystkich w pogodny wesoły wakacyjny nastrój. Do zobaczenia we wrześniu.

Czytaj więcej

Zwycięzcy konkursu na najpięknieszy zeszyt w klasch 1-3.

Czytaj więcej

W dniu 30 maja 2017 roku w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się finał X edycji Regionalnego Konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez św. Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim" przebiegającego pod hasłem „W drodze ku świętości... Papież – Pielgrzym.

Czytaj więcej

W niedzielę 4 czerwca 2017 roku miał miejsce XIV Bieg Memoriałowy im. bł. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie. Bieg został rozegrany na trasach Zawada – Góra Św. Marcina, a jego organizatorem był Dyrektor wraz z całą społecznością Szkoły, Wójt Gminy Tarnów, Prowincja Św. Antoniego i Bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów) z Krakowa, Proboszcz parafii pw. Św. Marcina Biskupa w Zawadzie. Patronat nad Memoriałem objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

Czytaj więcej


    Zawada to jedna z najciekawszych i najstarszych miejscowości w okolicach Tarnowa. Biegną przez nią chętnie uczęszczane szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe.  A widoki zapierają dech
w piersiach. Tutaj kończy się lub zaczyna Szlak Leliwitów Tarnowskich.

Czytaj więcej

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com