Niedziela, 17  Grudzień  2017  07:15:50

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym zorganizowano warsztaty dla uczniów i ich rodziców. Choinki i ozdoby choinkowe wykonane podczas zajęć na pewno ozdobią nasze domy podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

W procesie wychowawczo – dydaktycznym obejmującym całość wpływów i oddziaływań kształtujących rozwój dziecka oraz przygotowujących go do życia  w społeczeństwie, bardzo ważną rolę odgrywa ta strona działalności, która kształtuje uczucia  patriotyczne i przywiązanie do Ojczyzny. Dla dziecka pojęcie „Ojczyzna” jest wyrazem  abstrakcyjnym, gdyż nie rozumie ono do końca jego zakresu znaczeniowego.

Czytaj więcej

Amnesty International, już po raz siedemnasty, zorganizowało Maraton Pisania Listów w obronie osób, których prawa są łamane. Podczas tegorocznej akcji można pisać w sprawie obrońców i obrończyń praw człowieka z 10 państw. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum również włączyli się w tę akcję. Co roku dzięki Maratonowi Pisania Listów udaje się realnie wpłynąć na poprawę sytuacji kilku bądź kilkunastu osób, których prawa zostały złamane.

Czytaj więcej

4 grudnia najmłodsze dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie odwiedził Św. Mikołaj. Mikołaj obdarował przedszkolaków wspaniałymi prezentami ufundowanymi przez Samorząd Gminy Tarnów. Niezwykłemu gościowi towarzyszyli zastępca wójta Gminy Tarnów Pan Sławomir Wojtasik oraz dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Pani Anna Pieczarka. Dzieci zaprezentowały Mikołajowi piosenki, wiersze i taniec. Dziękujemy za prezenty i zapraszamy za rok

Czytaj więcej

Z okazji rocznicy beatyfikacji patrona naszej szkoły bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego uczniowie Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum przygotowli i przedstawili montaż słowno-muzyczny oraz prezentację multimedialną poświęconą o. Zbigniewowi.

Czytaj więcej

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com