Choinka

Memoriał 2019

Trasa 2019
Regulamin Biegu Pobierz plik regulaminu

 

Regulamin Biegu 2019 1

 

 

Regulamin Biegu 2019 2 

 

 

 

 

Protokół

z XVI Biegu Memoriałowego im. bł. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego

Zawada, dnia 9 czerwca 2019

 

W niedzielę 9 czerwca 2019 roku miał miejsce XVI Bieg Memoriałowy im. bł. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie. Bieg został rozegrany na trasach Zawada – Góra Św. Marcina, a jego organizatorem był Dyrektor wraz z całą społecznością Szkoły, Wójt Gminy Tarnów, Prowincja Św. Antoniego i Bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów) z Krakowa, Proboszcz parafii pw. Św. Marcina Biskupa w Zawadzie. Patronat nad Memoriałem objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

Łączna ilość uczestników wynosiła 185 osób, w tym 90 kobiet i 95 mężczyzn. Bieg został podzielony na cztery kategorie wiekowe, rozgrywany był na różnych trasach, przypisanych odpowiednio do poszczególnych kategorii. Oddzielnie klasyfikowano kobiety i mężczyzn. W najmłodszej z kategorii, „Biegu Skrzata” udział wzięło 75 osób (40 dziewcząt i 35 chłopców). Uczestniczący w nim zawodnicy z klas 0 – III szkół podstawowych, pobiegli na dystansie 250 metrów. W rywalizacji szkół podstawowych klas IV – VI, „Biegu Młodzika” wystartowało 41 osób (22 dziewczęta i 19 chłopców). Trasa tego biegu liczyła 600 metrów. „Bieg Kangura” na długości 1100 metrów zorganizowano dla uczniów z klasy VII, VIII SP i Gimnazjum. Do tego biegu przystąpiło 31 osób (15 dziewcząt i 16 chłopców). W najstarszej kategorii, „Biegu Open” wystąpiło łącznie 38 osób (13 kobiet i 25 mężczyzn). W tej kategorii uczestnicy zmagali się z dystansem 2200 metrów.

Komisja Sędziowska w składzie, której uczestniczyli:

- Przewodniczący Komisji Sędziowskiej: Mariusz Więckowski,

- Sędzia główny: Krzysztof Wawrzonek,

- Sędziowie pomocniczy

orzekła, że zawody przebiegły zgodnie z regulaminem. Końcowe i ostateczne wyniki zatwierdził organizator biegu, dyrektor szkoły mgr inż. Krzysztof Nowak.

W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali:

Szkoła Podstawowa – „Skrzat” – klasy 0 – III

Dziewczęta:

  1. Batko Adrianna - Tarnów -SP 23 Tarnów
  2. Robak julia - Tarnów - SP 23 Tarnów
  3. Gala Natalia - Sufczyn - SP Łopoń
  4. Cao Aurelia - Tarnów - SP 23 Tarnów
  5. Stanisz Zofia - Tarnów - SP 23 Tarnów
  6. Markiewicz Liwia - Zawada - SP Zawada

Chłopcy:

  1. Mietła Szymon - Brzesko - MLUKS Tarnów
  2. Świstak Szymon - Sufczyn - SP Łopoń
  3. Robak Jakub - SP 23 Tarnów - Tarnów
  4. Marszalik Maksymilian - SP 23 Tarnów - Tarnów
  5. Wojtas Piotr - Roztoka - SP Olszyny
  6. Mleczko Adam - Tarnowiec - SP Tarnowiec

Szkoła Podstawowa – „Młodzik” – klasy IV – VI

Dziewczęta:

  1. Kras Zuzanna - Tuchów - SP Tuchów
  2. Zaucha Aleksandra - Jodłówka Wałki - SP Wola Rzędzińska
  3. Szołtysik Patrycja - Brzesko - SP Dębno
  4. Starzyk Larysa - Tarnów - SP Tarnów
  5. Raputa Xymena - Zawada - SP Zawada
  6. Ptak Nikola - Wola Rzędzińska - SP nr 1 Wola Rzędzińska

Chłopcy:

  1. Raputa Xawery - Zawada - SP Zawada
  2. Jamioł Piotr - Dyminy - SP nr 22 Kielce
  3. Biernat Filip - Dębno - SP Dębno
  4. Janus Hubert - Stare Żukowice - SP Lisia Góra
  5. Nowak Mateusz - Zawada - SP Zawada
  6. Kowalik Norbert - Wieliczka - SP nr 1 Wieliczka

Szkoła Podstawowa VII, VIII i Gimnazjum – „Kangur”

Dziewczęta:

  1. Michoń Oliwia - Tarnów - SP 20 Tarnów
  2. Dzierwa Martyna - Tarnów - SP 14 Tarnów
  3. Brożek Oliwia - Tarnów - SP 24 Tarnów
  4. Starzec Izabela - Chorążec - Ilkowice
  5. Cierniak Anna - Łęg Tarnowski - SP Ilkowice
  6. Sadlak Karolina - Tarnów - SP nr 8 Tarnów

Chłopcy:

  1. Śliwa Michał - Ropczyce - SP Ropczyce
  2. Wróbel Miłosz - koszyce Wielkie - SP nr 18 Tarnów
  3. Czarkowicz Paweł - Radlna - SP nr 20 Tarnów
  4. Więckowski Jakub - Zawada - SP Zawada
  5. Kajmowicz Dawid - Świebodzin - SP Świebodzin
  6. Srebro Szymon - Zawada - SP Zawada

Bieg główny – „Open”

Kobiety:

  1. Jaworska Oliwia - Jasień
  2. Wiatr Sylwia - Łęg Tarnowski
  3. Jamioł Anna - Kielce
  4. Józefczyk Julia - Tarnów
  5. Sondej Justyna - Tarnów
  6. Gołąb Jolanta - Więckowice

Mężczyźni:

  1. Czwakiel Bartłomiej - Wola Rzędzińska
  2. Jamioł Michał - Kielce
  3. Chojecki Radosław - Tymowa
  4. Furmański Artur - Tarnów
  5. Chojecki Przemysław - Tymowa
  6. Łabędź Łukasz - Poręba Radlna
       
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 Tabele wyników XVI Memoriału bł. o. Z. Strzałkowskiego 2019

Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - dziewczęta "Bieg skrzata"
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Batko Adrianna Tarnów 1
2 Robak Julia Tarnów 2
3 Gala Natalia Sufczyn 3
4 Cao Aurelia Tarnów 4
5 Stanisz Zofia Tarnów 5
6 Markiewicz Liwia Zawada 6
7 Markiewicz Laura Poręba Radlna 7
8 Patyk Patrycja Piotrkowice 8
9 Patyk Nikola Piotrkowice 9
10 Pieczonka Nikola Tarnów 10
11 Sacha Paulina Tarnów 11
12 Biernat Julia Dębno 12
13 Czerwińska Iwona Zawada 13
14 Gryz Weronika Zawada 14
15 Sacha Karolina Tarnów 15
16 Łabno Amelia Zawada 16
17 Furmańska Gabriela Zawada 17
18 Śliwa Gabriala Ropczyce 18
19 Brunner Jasmina Tarnów 19
20 Cao Emilia Tarnów 20
21 Jamróz Maja Zawada 21
22 Kryczka Maja Zawada 22
23 Włodek Aleksandra Zawada 23
24 Mikina Karina Tarnów 24
25 Józefczyk Nadia Tarnów 25
26 Nujen Ilona Wola Rzędzińska 26
27 Jabłoniec Hanna Zawada 27
28 Markiewicz Lena Zawada 28
29 Siwiak Anna Zawada 29
30 Czop Dominika Zawada 30
31 Dyka Laura Zawada 31
32 Pinas Natalia Zawada 32
33 Furmańska Karolina Tarnów 33
34 Różowska Marianna Tarnów 34
35 Czop Nikola Zawada 35
36 Tekiela Wiktoria Jasień 36
37 Gryz Małgorzata Zawada 37
38 Różowska Alicja Tarnów 38
39 Furmańska Wiktoria Tarnów 39
40 Tekiela Weronika Jasień NK
Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - chłopcy "Bieg skrzata"
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Mietła Szymon Brzesko 1
2 Świstak Szymon Sufczyn 2
3 Robak Jakub Tarnów 3
4 Marszalik Maksymilian Tarnów 4
5 Wojtas Piotr Roztoka 5
6 Mleczko Adam Tarnowiec 6
7 Barnaś Filip Łękawica 7
8 Kłusek Daniel Łękawica 8
9 Bryniarski Maksymilian Tarnów 9
10 Cholewa Jakub Nowodworze 10
11 Starostka Ksawery Łękawica 11
12 Sierpniak Robert Tarnów 12
13 Budzik Piotr Poręba Radlna 13
14 Dychus Kornel Zawada 14
15 Kułaga Szymon Tarnów 15
16 Krawiec Mikołaj Łukanowice 16
17 Maksuś Mateusz Zawada 17
18 Ptak Jakub Wola Rzędzińska 18
19 Starzyk Filip Tarnów 19
20 Niedojadło Wiktor Zawada 20
21 Jamioł Ignacy Kielce 21
22 Stanisz Stanisław Tarnów 22
23 Budzik stefan Poręba Radlna 23
24 Tekiela Krystian Jasień 24
25 Kamykowski Dawid Zawada 25
26 Niedojadło hubert Zawada 26
27 Włodek Karol Zawada 27
28 Olbracht Antoni Zawada 28
29 Jachym Mateusz Łękawica 29
30 Wideł Jakub Tuchów 30
31 Augustyn Miłosz Zawada 31
32 Pęcherek Wiktor Tarnów 32
33 Kryczka Marcel Zawada 33
34 Wideł Adam Tuchów 34
35 Pieczonka Gabriel Tarnów NK
         
Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła/klub Miejsce
1 Kras Zuzanna Tuchów SP Tuchów 1
2 Zaucha Aleksandra Jodłówka Wałki SP Wola Rzędzińska 2
3 Szołtysik Patrycja Brzesko SP Dębno 3
4 Starzyk Larysa Tarnów SP nr 1 Tarnów 4
5 Raputa Xymena Zawada SP Zawada 5
6 Ptak Nikola Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 6
7 Łazarz Nikola Łękawica SP Zawada 7
8 Mietła Oliwia Brzesko SP nr 2 Brzesko 8
9 Ul Gabriela Tarnów SP nr 5 Tarnów 9
10 Niewola Wiktoria Zgłobice SP Zgłobice 10
11 Szapkowicz Sara Radlna SP Poręba Radlna 11
12 Rak Aleksandra Wieliczka SP nr 1 Wieliczka 12
13 Drwal Aurelia Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 13
14 Korfini Kinga Zawada SP Zawada 14
15 Podolak Julia Wola Rzędzińska SP Wola Rzędzińska 15
16 Tekiela Wiktoria Jasień SP Jasień 16
17 Kosiba Maja Zawada SP Zawada 17
18 Maksuś Magdalena Zawada SP Zawada 18
19 Pinas Joanna Zawada SP Zawada 19
20 Lis Wiktoria Zawada SP Zawada 20
21 Kosiba Lena Zawada SP Zawada 21
22 Strzałkowska Judyta Zawada SP Zawada 22
         
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła/klub Miejsce
1 Raputa Xawery Zawada SP Zawada 1
2 Jamioł Piotr Dyminy SP nr 22 Kielce 2
3 Biernat Filip Dębno SP Dębno 3
4 Janus Hubert Stare Żukowice SP Lisia Góra 4
5 Nowak Mateusz Zawada SP Zawada 5
6 Kowalik Norbert Wieliczka SP nr 1 Wieliczka 6
7 Kłusek Dawid Łękawica SP Łękawica 7
8 Gacek Antoni Radlna SP Poręba Radlna 8
9 Więckowski Mateusz Zawada SP Zawada 9
10 Olbracht Adam Zawada SP Zawada 10
11 Cholewa Gracjan Nowodworze SP Tarnowiec 11
12 Jamioł Antoni Kielce SP nr 6 Kielce 12
13 Starostka Oliwier Łękawica SP Łękawica 13
14 Budzik Krystian Poręba Radlna SP nr 20 Tarnów 14
15 Tekiela Kacper Jasień SP Jasień 15
16 Dychus Bartosz Zawada SP Zawada 16
17 Czerwiński Marcin Zawada SP Zawada 17
18 Babula Szymon Zawada SP Zawada 18
19 Wilk Piotr Zawada SP Zawada 19
         
Dziewczęta - klasa VII, VIII SP, klasa III - Gimnazjum - Kangur
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła/klub Miejsce
1 Michoń Oliwia Tarnów SP nr 20 Tarnów 1
2 Dzierwa Martyna Tarnów SP nr 14 Tarnów 2
3 Brożek Oliwia Zgłobice SP nr 24 Tarnów 3
4 Starzec Izabela Chorążec SP Ilkowice 4
5 Cierniak Anna Łęg Tarnowski SP Ilkowice 5
6 Sadlak Karolina Tarnów SP nr 8 Tarnów 6
7 Nowak Oliwia Rudka SP Wojnicz 7
8 Sierpniak Monika Tarnów SP nr 1 Tarnów 8
9 Niewola Aleksandra Zgłobice SP Zgłobice 9
10 Chwistek Magdalena Łękawica SP Łękawica 10
11 Barnaś Julia Łękawica SP Zawada 11
12 Budzik Anna Poręba Radlna SP Zawada 12
13 Wilk Julia Zawada SP Zawada 13
14 Żydowska Gabriala Zawada SP Zawada 14
15 Rudny Milena Zawada SP Zawada 15
         
Chłopcy - klasa VII, VIII SP, klasa III - Gimnazjum - Kangur
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła/klub Miejsce
1 Śliwa Michał Ropczyce SP Ropczyce 1
2 Wróbel Miłosz Koszyce Wielkie SP nr 18 Tarnów 2
3 Czarkowicz Paweł Radlna SP nr 20 Tarnów 3
4 Więckowski Jakub Zawada SP Zawada 4
5 Kajmowicz Dawid Świebodzin SP Świebodzin 5
6 Srebro Szymon Zawada GIM Zawada 6
7 Tyrka Miłosz Zawada SP Zawada 7
8 Kaczor Daniel Tarnów SP nr 2 Tarnów 8
9 Paliszak Jakub Tarnowiec SP Tarnowiec 9
10 Idziak Grzegorz Tarnów SP Zawada 10
11 Wójcik Patryk Tarnów SP nr 3 Tarnów 11
12 Osiecki Oskar Zawada GIM Zawada 12
13 Kozioł Rafał Zawada GIM Zawada 13
14 Sacha Michał Zawada GIM Zawada 14
15 Sierpniak Christopher Tarnów SP nr 1 Tarnów 15
16 Żydowski Oliwier Zawada SP Zawada 16
       
Kobiety - Open
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Jaworska Oliwia Jasień 1
2 Wiatr Sylwia Łęg Tarnowski 2
3 Jamioł Anna Kielce 3
4 Józefczyk Julia Tarnów 4
5 Sandej Justyna Tarnów 5
6 Gołąb Jolanta Więckowice 6
7 Wiatr Irena Dąbrowa Tarnowska 7
8 Dziarmaga Monika Skrzyszów 8
9 Tyrka Justyna Zawada 9
10 Koncewicz Lidia Tarnów 10
11 Nowak Justyna Warszawa 11
12 Zając Paulina Łękawica 12
13 Furmańska Magdalena Tarnów 13
       
Mężczyźni - Open
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Czwakiel Bartłomiej Wola Rzędzińska 1
2 Jamioł Michał Kielce 2
3 Chojeciki Radosław Tymowa 3
4 Furmański Artur Tarnów 4
5 Chojecki Przemysław Tymowa 5
6 Łabędź Łukasz Poręba Radlna 6
7 Bodziony Jakub Nowy Sącz 7
8 Zaczkiewicz Piotr Poręba Radlna 8
9 Marzec Paweł Bogumiłowice 9
10 Kornaus Dariusz Brzozówka 10
11 Patyk Paweł Piotrkowice 11
12 Kułaga Sławomir Tarnów 12
13 Olesik Marcin Tarnów 13
14 Pieczonka Rafał Tarnów 14
15 Tyrka Łukasz Zawada 15
16 Kamykowski Rafał Zawada 16
17 Budzyń Paweł Tarnów 17
18 Wiśniewski Wojciech Tarnów 18
19 Markowicz Rafał Tarnów 19
20 Słowik Daniel Żabno 20
21 Jakubowski Stanisław Łękawica 21
22 Krawczyk Piotr Tarnów 22
23 Raucht Dominik Bydgoszcz 23
24 Sadko Marek Żabno 24
25 Łata Marcin Tarnów NK

 

Msza Św w intencji beatyfikacji bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego

Biegi memoriałowe

Dekoracja zwycięzców

Festyn rodzinny

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com