Niedziela, 20  Sierpień  2017  11:52:11

Harmonogram zajęć dodatkowych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie
w roku szkolnym 2015/2016

Lp. Rodzaj zajęć Prowadzący Tygodniowa liczba godzin Dzień tygodnia Klasy Liczba uczestników
1 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Grażyna Bernacik 1 czwartek V 8
2 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Grażyna Bernacik 1 poniedziałek VI 8
3 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego Katarzyna Proszowska 1 piątek VI 8
4 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego Beata Łabno 1 piątek V 8
5 Koło języka angielskiego Marta Kobylańska 1 czwartek V 8
6 Koło języka niemieckiego Aneta Gądek 2 x 0,5 poniedziałek, czwartek IV - VI 5
7 Koło historyczne Urszula Kitlińska – Noga 1 wtorek IV – VI 5
8 Zajęcia muzyczno - taneczne Magdalena Ziółkowska 2 poniedziałek, czwartek I – III 38
    Mach        
9 Zajęcia muzyczno - taneczne Magdalena Ziółkowska 1 poniedziałek IV – VI 27
    Mach        
10 Koło przyrodniczo - chemiczne Anna Ramza 1 piątek V – VI 5
11 Szkolne koło sportowe chłopców Krzysztof Wawrzonek 2 środa IV – VI 13
12 Szkolne koło sportowe dziewcząt Krzysztof Wawrzonek 1 czwartek IV – VI 11
13 Gimnastyka korekcyjna Krzysztof Wawrzonek 1 piątek I, III 23
14 Gimnastyka korekcyjna Krzysztof Wawrzonek 1 piątek II 16
15 Szkółka sportowa Krzysztof Wawrzonek 1 czwartek I – III 19
16 Zajęcia logopedyczne Ewa Jachym – Kawa 1 poniedziałek I – II 17
17 Zajęcia logopedyczne Ewa Jachym – Kawa 1 poniedziałek V  
18 Zajęcia logopedyczne Ewa Jachym – Kawa 1 poniedziałek 0  
19 Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Barbara Markiewicz 2 środa, piątek II 8
20 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Agata Ból 1 środa III 12
21 Świetlica specjalistyczna Agata Ból 3 x 1 wtorek, środa, czwartek III 12
22 Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Joanna Firmuga 1 środa I 11
23 Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne Barbara Markiewicz 1 wtorek I – II 2
24 Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne Barbara Markiewicz 1 wtorek V 3
25 Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne: Barbara Markiewicz 1 środa VI 3
26 Zajęcia socjoterapeutyczne Barbara Markiewicz 1 środa IV – V 2
27 Świetlica specjalistyczna Barbara Markiewicz 2 x 1 wtorek, środa II 16
28 Świetlica specjalistyczna Joanna Firmuga 3 x 1 poniedziałek, środa, czwartek I 11
29 Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne Joanna Firmuga 2 środa, czwartek 0 6
30 WDŻ Anna Wojdan 0,5 środa V 11
31 WDŻ Anna Wojdan 0,5 środa VI 10
32 Rytmika Przemysław Guśtak 0,5 czwartek 0 19
33 Rytmika Przemysław Guśtak 0,5 czwartek 0  
34 Koło języka francuskiego Agnieszka Jasiak 2 czwartek I – III 18

Harmonogram zajęć dodatkowych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie
w roku szkolnym 2014/2014

 

Lp.Rodzaj zajęćProwadzącyTyg. l. godz.Dzień tygodniaKlasyL. uczn.Uwagi
1ZDW - matematyka  Aneta Nowak  1 wtorek 6  8  
2Koło matematyczne  Aneta Nowak  1  czwartek  6  4  
3ZDW - matematyka   Grażyna Bernacik  1  wtorek  4  8  
4ZDW - matematyka   Grażyna Bernacik  1  czwartek  5  8  
5ZDW - j. polski  Katarzyna Proszowska  1  czwartek  6  2  
6 Koło polonistyczne  Katarzyna Proszowska 1 wtorek 4  7  
7 Zaj. rozwijające j. polski  Katarzyna Proszowska 1 środa 6 1  
8 Koło muzyczne  Magdalena Ziółkowska  1  wtorek 4 - 6  6  
9 Szkolne koło sportowe chłopców  Krzysztof Wawrzonek  2 czwartek   4 - 6 14  
10 Szkolne koło sportowe dziewcząt  Krzysztof Wawrzonek 1 poniedziałek  4 - 6  11  
11 Gimnastyka korekcyjna  Krzysztof Wawrzonek  1 środa 1  15  
12 Gimnastyka korekcyjna  Krzysztof Wawrzonek  1  wtorek 2  11  
13 Gimnastyka korekcyjna  Krzysztof Wawrzonek  1  środa  3  7  
14 Zajęcia logopedyczne  Ewa Jachym – Kawa  2  poniedziałek 0 - 3  19  
15 Zajęcia logopedyczne  Ewa Jachym – Kawa  1  wtorek 0 - 3 19  
16 Zajęcia logopedyczne  Ewa Jachym – Kawa 2  środa  0 - 3 19  
17 ZDW klasa 1  Ilona Remian 1 czwartek 1 8  
18 ZDW klasa 2  Maria Turaj  1 środa 2  11  
19 ZDW klasa 3  Agata Ból  1  czwartek 3 6  
20 Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne  Ilona Remian 1 poniedziałek  1  1  
21 Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne  Ilona Remian  1  wtorek  5 - 6  4  
22 Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne  Ilona Remian  1  środa  4 - 6  4  
23 Zajęcia socjoterapeutyczne  Ilona Remian  1 czwartek 3 - 4 6  
24 WDŻ  Anna Wojdan 1 czwartek 5 11  
25 WDŻ  Anna Wojdan 1 czwartek  6  9  
26 Koło plastyczne  Barbara Machota  1 piątek 3  7  
27 Rytmika  Przemysław Guśtak  1 czwartek 0  9  
28 Rytmika  Przemysław Guśtak  1  czwartek  0 13  
29 Koło j. niemieckiego  Aneta Gądek  0,5 poniedziałek  3 - 5 9  
 30 Koło j. niemieckiego  Aneta Gądek 0,5 czwartek  3 - 5  9  
 31             
 32             
 33             
 Razem  31 godzin
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com