Harmonogram zajęć dodatkowych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie
w roku szkolnym 2015/2016
Lp. | Rodzaj zajęć | Prowadzący | Tygodniowa liczba godzin | Dzień tygodnia | Klasy | Liczba uczestników |
1 | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki | Grażyna Bernacik | 1 | czwartek | V | 8 |
2 | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki | Grażyna Bernacik | 1 | poniedziałek | VI | 8 |
3 | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego | Katarzyna Proszowska | 1 | piątek | VI | 8 |
4 | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego | Beata Łabno | 1 | piątek | V | 8 |
5 | Koło języka angielskiego | Marta Kobylańska | 1 | czwartek | V | 8 |
6 | Koło języka niemieckiego | Aneta Gądek | 2 x 0,5 | poniedziałek, czwartek | IV - VI | 5 |
7 | Koło historyczne | Urszula Kitlińska – Noga | 1 | wtorek | IV – VI | 5 |
8 | Zajęcia muzyczno - taneczne | Magdalena Ziółkowska | 2 | poniedziałek, czwartek | I – III | 38 |
Mach | ||||||
9 | Zajęcia muzyczno - taneczne | Magdalena Ziółkowska | 1 | poniedziałek | IV – VI | 27 |
Mach | ||||||
10 | Koło przyrodniczo - chemiczne | Anna Ramza | 1 | piątek | V – VI | 5 |
11 | Szkolne koło sportowe chłopców | Krzysztof Wawrzonek | 2 | środa | IV – VI | 13 |
12 | Szkolne koło sportowe dziewcząt | Krzysztof Wawrzonek | 1 | czwartek | IV – VI | 11 |
13 | Gimnastyka korekcyjna | Krzysztof Wawrzonek | 1 | piątek | I, III | 23 |
14 | Gimnastyka korekcyjna | Krzysztof Wawrzonek | 1 | piątek | II | 16 |
15 | Szkółka sportowa | Krzysztof Wawrzonek | 1 | czwartek | I – III | 19 |
16 | Zajęcia logopedyczne | Ewa Jachym – Kawa | 1 | poniedziałek | I – II | 17 |
17 | Zajęcia logopedyczne | Ewa Jachym – Kawa | 1 | poniedziałek | V | |
18 | Zajęcia logopedyczne | Ewa Jachym – Kawa | 1 | poniedziałek | 0 | |
19 | Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze | Barbara Markiewicz | 2 | środa, piątek | II | 8 |
20 | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | Agata Ból | 1 | środa | III | 12 |
21 | Świetlica specjalistyczna | Agata Ból | 3 x 1 | wtorek, środa, czwartek | III | 12 |
22 | Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze | Joanna Firmuga | 1 | środa | I | 11 |
23 | Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne | Barbara Markiewicz | 1 | wtorek | I – II | 2 |
24 | Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne | Barbara Markiewicz | 1 | wtorek | V | 3 |
25 | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne: | Barbara Markiewicz | 1 | środa | VI | 3 |
26 | Zajęcia socjoterapeutyczne | Barbara Markiewicz | 1 | środa | IV – V | 2 |
27 | Świetlica specjalistyczna | Barbara Markiewicz | 2 x 1 | wtorek, środa | II | 16 |
28 | Świetlica specjalistyczna | Joanna Firmuga | 3 x 1 | poniedziałek, środa, czwartek | I | 11 |
29 | Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne | Joanna Firmuga | 2 | środa, czwartek | 0 | 6 |
30 | WDŻ | Anna Wojdan | 0,5 | środa | V | 11 |
31 | WDŻ | Anna Wojdan | 0,5 | środa | VI | 10 |
32 | Rytmika | Przemysław Guśtak | 0,5 | czwartek | 0 | 19 |
33 | Rytmika | Przemysław Guśtak | 0,5 | czwartek | 0 | |
34 | Koło języka francuskiego | Agnieszka Jasiak | 2 | czwartek | I – III | 18 |
Lp. | Rodzaj zajęć | Prowadzący | Tyg. l. godz. | Dzień tygodnia | Klasy | L. uczn. | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZDW - matematyka | Aneta Nowak | 1 | wtorek | 6 | 8 | |
2 | Koło matematyczne | Aneta Nowak | 1 | czwartek | 6 | 4 | |
3 | ZDW - matematyka | Grażyna Bernacik | 1 | wtorek | 4 | 8 | |
4 | ZDW - matematyka | Grażyna Bernacik | 1 | czwartek | 5 | 8 | |
5 | ZDW - j. polski | Katarzyna Proszowska | 1 | czwartek | 6 | 2 | |
6 | Koło polonistyczne | Katarzyna Proszowska | 1 | wtorek | 4 | 7 | |
7 | Zaj. rozwijające j. polski | Katarzyna Proszowska | 1 | środa | 6 | 1 | |
8 | Koło muzyczne | Magdalena Ziółkowska | 1 | wtorek | 4 - 6 | 6 | |
9 | Szkolne koło sportowe chłopców | Krzysztof Wawrzonek | 2 | czwartek | 4 - 6 | 14 | |
10 | Szkolne koło sportowe dziewcząt | Krzysztof Wawrzonek | 1 | poniedziałek | 4 - 6 | 11 | |
11 | Gimnastyka korekcyjna | Krzysztof Wawrzonek | 1 | środa | 1 | 15 | |
12 | Gimnastyka korekcyjna | Krzysztof Wawrzonek | 1 | wtorek | 2 | 11 | |
13 | Gimnastyka korekcyjna | Krzysztof Wawrzonek | 1 | środa | 3 | 7 | |
14 | Zajęcia logopedyczne | Ewa Jachym – Kawa | 2 | poniedziałek | 0 - 3 | 19 | |
15 | Zajęcia logopedyczne | Ewa Jachym – Kawa | 1 | wtorek | 0 - 3 | 19 | |
16 | Zajęcia logopedyczne | Ewa Jachym – Kawa | 2 | środa | 0 - 3 | 19 | |
17 | ZDW klasa 1 | Ilona Remian | 1 | czwartek | 1 | 8 | |
18 | ZDW klasa 2 | Maria Turaj | 1 | środa | 2 | 11 | |
19 | ZDW klasa 3 | Agata Ból | 1 | czwartek | 3 | 6 | |
20 | Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne | Ilona Remian | 1 | poniedziałek | 1 | 1 | |
21 | Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne | Ilona Remian | 1 | wtorek | 5 - 6 | 4 | |
22 | Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne | Ilona Remian | 1 | środa | 4 - 6 | 4 | |
23 | Zajęcia socjoterapeutyczne | Ilona Remian | 1 | czwartek | 3 - 4 | 6 | |
24 | WDŻ | Anna Wojdan | 1 | czwartek | 5 | 11 | |
25 | WDŻ | Anna Wojdan | 1 | czwartek | 6 | 9 | |
26 | Koło plastyczne | Barbara Machota | 1 | piątek | 3 | 7 | |
27 | Rytmika | Przemysław Guśtak | 1 | czwartek | 0 | 9 | |
28 | Rytmika | Przemysław Guśtak | 1 | czwartek | 0 | 13 | |
29 | Koło j. niemieckiego | Aneta Gądek | 0,5 | poniedziałek | 3 - 5 | 9 | |
30 | Koło j. niemieckiego | Aneta Gądek | 0,5 | czwartek | 3 - 5 | 9 | |
31 | |||||||
32 | |||||||
33 | |||||||
Razem | 31 godzin |