Niedziela, 17  Grudzień  2017  07:19:22

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym zorganizowano warsztaty dla uczniów i ich rodziców. Choinki i ozdoby choinkowe wykonane podczas zajęć na pewno ozdobią nasze domy podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

W procesie wychowawczo – dydaktycznym obejmującym całość wpływów i oddziaływań kształtujących rozwój dziecka oraz przygotowujących go do życia  w społeczeństwie, bardzo ważną rolę odgrywa ta strona działalności, która kształtuje uczucia  patriotyczne i przywiązanie do Ojczyzny. Dla dziecka pojęcie „Ojczyzna” jest wyrazem  abstrakcyjnym, gdyż nie rozumie ono do końca jego zakresu znaczeniowego.

Czytaj więcej...

Amnesty International, już po raz siedemnasty, zorganizowało Maraton Pisania Listów w obronie osób, których prawa są łamane. Podczas tegorocznej akcji można pisać w sprawie obrońców i obrończyń praw człowieka z 10 państw. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum również włączyli się w tę akcję. Co roku dzięki Maratonowi Pisania Listów udaje się realnie wpłynąć na poprawę sytuacji kilku bądź kilkunastu osób, których prawa zostały złamane.

Czytaj więcej...

4 grudnia najmłodsze dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie odwiedził Św. Mikołaj. Mikołaj obdarował przedszkolaków wspaniałymi prezentami ufundowanymi przez Samorząd Gminy Tarnów. Niezwykłemu gościowi towarzyszyli zastępca wójta Gminy Tarnów Pan Sławomir Wojtasik oraz dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Pani Anna Pieczarka. Dzieci zaprezentowały Mikołajowi piosenki, wiersze i taniec. Dziękujemy za prezenty i zapraszamy za rok

Czytaj więcej...

Z okazji rocznicy beatyfikacji patrona naszej szkoły bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego uczniowie Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum przygotowli i przedstawili montaż słowno-muzyczny oraz prezentację multimedialną poświęconą o. Zbigniewowi.

Czytaj więcej...

4 grudnia 2017 roku w zimowej scenerii odwiedził naszą szkołę Mikołaj. Mikołaja gromkimi brawami przywitała cała społeczność szkolna. Dzieci z klas 4 - 7 zostały obdarowane pięknymi prezentami. Dziękujemy Mikołaju i zapraszamy w przyszłym roku

Czytaj więcej...

W sobotę 2 grudnia najmłodsze dzieci z Zawady odwiedził Mikołaj.

Fotoreportaż z wydarzenia tutaj:

https://photos.app.goo.gl/9Y8hk7WkJkSLr0Sw2

https://photos.app.goo.gl/6rVtVbCrMtSkLS4r1

Czytaj więcej...

11 Listopada dla Polaków jest szczególnym świętem, w tym dniu obchodzimy rocznicę odzyskania niepodległości po tak wielu latach niewoli.

Czytaj więcej...

16 listopada, w  Międzynarodowy Dzień Tolerancji odbyło się spotkanie z Panem  Stanisławem Kmiecikiem, artystą malarzem, oraz Jego żoną - Panią Moniką Woszczyńską-Kmiecik. Oprócz tego, że obrazy malowane przez Pana Stanisława są nadzwyczaj piękne, nadzwyczajne jest to, że robi to bez użycia rąk - mianowicie stopami.

Czytaj więcej...

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 06.22.2018 12:00 187 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 2016/2017

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com