Niedziela, 20  Sierpień  2017  11:57:57

Robotyka dla dzieci 5 i 6 letnich

Robotyka dla dzieci 5 i 6 letnich

Uroczystą Mszą Św. rozpoczęliśmy zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W czasie akademii dyrektor Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Zawadzie mgr inż. Krzysztof Nowak podziękował rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom obsługi za pracę, zaangażowanie w bieżącym roku. Całej społeczności szkolnej życzył bezpiecznych i pogodnych wakacji. Pan dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom, którzy osągają najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Piosenki i część artystyczna wprowadziły wszystkich w pogodny wesoły wakacyjny nastrój. Do zobaczenia we wrześniu.

Czytaj więcej...

Zwycięzcy konkursu na najpięknieszy zeszyt w klasch 1-3.

W dniu 30 maja 2017 roku w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się finał X edycji Regionalnego Konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez św. Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim" przebiegającego pod hasłem „W drodze ku świętości... Papież – Pielgrzym.

Czytaj więcej...

W niedzielę 4 czerwca 2017 roku miał miejsce XIV Bieg Memoriałowy im. bł. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie. Bieg został rozegrany na trasach Zawada – Góra Św. Marcina, a jego organizatorem był Dyrektor wraz z całą społecznością Szkoły, Wójt Gminy Tarnów, Prowincja Św. Antoniego i Bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów) z Krakowa, Proboszcz parafii pw. Św. Marcina Biskupa w Zawadzie. Patronat nad Memoriałem objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

Czytaj więcej...


    Zawada to jedna z najciekawszych i najstarszych miejscowości w okolicach Tarnowa. Biegną przez nią chętnie uczęszczane szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe.  A widoki zapierają dech
w piersiach. Tutaj kończy się lub zaczyna Szlak Leliwitów Tarnowskich.

Czytaj więcej...

dzdzm2017

W piątkowe popołudnie 26 maja w naszej szkole zgromadzili się zacni goście- rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów z klas I-III, dla których przygotowany został wspaniały występ oraz pyszny poczęstunek z okazji Dnia Mamy i Taty.

Czytaj więcej...

 lab

"Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie - w każdym razie wygra..." - pisał Henryk Sienkiewicz przed stu laty.
Uczniowie naszej Szkoły sięgnęli po plakat, by zachęcić rówieśników do czytania. Ciekawe hasła, przemyślana kompozycja, zaskakująca i  harmonijna kolorystyka to główne cechy prac dwunastu śmiałków. 23 maja w ciągu chętni uczniowie klas IV, V i VI w 45 minut urealnili swoje pomysły.

Czytaj więcej...

Motto:
„Wiecznie niezrozumiałe w przyrodzie jest to, że można ją zrozumieć”
( Albert Einstein )

Od kilku lat, na zajęciach przyrody i na kole przyrodniczym realizuję treści ekologiczne. Uczniowie podchodzą do tego tematu entuzjastycznie. Chętnie biorą udział w konkursach, doświadczeniach, zajęciach w terenie i kulinarnych.

Czytaj więcej...

17 maja odbyła się wycieczka do Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu i zamku w Przedsławiu. W czasie wycieczki zapoznaliśmy się z produkcją najnowocześniejszych helikopterów Black Hawk oraz samolotów A 28. Poznaliśmy również historię zakładu lotniczego w Mielcu, który produkuje samoloty już 79 lat. W Przedsławiu zwiedziliśmy piękny zamek, który był własnością rodziny Rejów. Piękna pogoda sprawiła, że czuliśmy się wspaniale.

Czytaj więcej...

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca wakacji pozostało: 09.04.2017 08:00 14 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 2016/2017

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com