Środa, 24  Maj  2017  21:48:04
Memoriał 2017

Memoriał 2017

Robotyka dla dzieci 5 i 6 letnich

Robotyka dla dzieci 5 i 6 letnich

rob

17 maja odbyła się wycieczka do Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu i zamku w Przedsławiu. W czasie wycieczki zapoznaliśmy się z produkcją najnowocześniejszych helikopterów Black Hawk oraz samolotów A 28. Poznaliśmy również historię zakładu lotniczego w Mielcu, który produkuje samoloty już 79 lat. W Przedsławiu zwiedziliśmy piękny zamek, który był własnością rodziny Rejów. Piękna pogoda sprawiła, że czuliśmy się wspaniale.

Czytaj więcej...

W Gminnym Konkursie Recytatorskim Julia Barnaś zajęła III miejsce.

Czytaj więcej...

26 kwietnia br. z okazji zbliżających się świąt patriotycznych- 2 i 3 maja dzieci z oddziału przedszkolnego w swojej sali gościły Pana Radnego Naszej Gminy, pana Zbigniewa Partyńskiego.

Czytaj więcej...


Dnia  09 maja  br.  dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w Międzyprzedszkolonym  Konkursie pt: W  KRAINIE  MUZYKI  TEATRU  I  SŁOWA.  Przebiegał  w dwóch etapach:
1. Konkurs  poetycki:  POECI  -  DZIECIOM  w którym zaprezentował swoje  umiejętności interpretacyjne Antoś  Olbracht w wierszu  Juliana Tuwima:  Bambo  zdobywając  wyróżnienie w postaci  dyplomu i nagrody.

Czytaj więcej...


8 maja dzieci z Oddziału Przedszkolnego naszej szkoły odwiedziły Miejską Komendę Powiatowej Straży Pożarnej w Tarnowie na ul. Klikowskiej. Podczas wizyty dowiedziały się jak wygląda odpowiedzialna praca strażaka oraz jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

Czytaj więcej...

W czwartek 11 maja w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski "Mój Brzechwa". Uczniowie z klas I-III zaprezentowali wybrane przez siebie wiersze Jana Brzechwy, jednego z najsłynniejszych autorów poezji dla dzieci.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów!

Czytaj więcej...

Księdza Marka Muszyńskiego Afryka pasjonowała już od lat, a decyzję o wyjeździe na misje do Afryki podjął jeszcze podczas nauki w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Na misjach spędził ponad 25 lat. Teraz o swoim pobycie wśród plemion afrykańskich opowiedział uczniom naszej szkoły. W czasie spotkania nie tylko opowiadał ciekawe historie związane z pracą na misjach, ale pokazywał przedmioty używane na co dzień przez Afrykańczyków.

Czytaj więcej...

Poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w gminnych obchodach 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msza Św. w intencji Ojczyzny odbyła się tradycyjnie w Kościele MB Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej. Następnie obchody patriotyczne wraz z uroczystą sesją Rady Gminy, na której tytuł Honorowego Obywatela Gminny Tarnów otrzymał doktor Stanisław Petlic miały miejsce w centrum wsi na Placu Bohaterów Armii Krajowej.

Czytaj więcej...

"Polska- to taka kraina,
która się w sercu zaczyna.
Potem jest w myślach blisko,
w pięknej ziemi nad Wisłą.
Jej ścieżkami chodzimy,
budujemy, bronimy.
Polska- Ojczyzna....
Kraina, która się w sercu zaczyna."

Czytaj więcej...

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 06.23.2017 12:00 29 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 2016/2017

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com