Poniedziałek, 28  Listopad  2022  10:35:37

Wrzesień to czas, gdy zaczyna się szkoła. A wraz z nią nie tylko lekcje obowiązkowe, ale także zajęcia dodatkowe, a wśród nich koło języka francuskiego.
W tym roku najwięcej chętnych zapisało się spośród uczniów klas I-III szkoły podstawowej, którzy zostali podzieleni na dwie grupy, a ponadto utworzyła się jedna grupa gimnazjalistów.

Czytaj więcej...

Od roku szkolnego 2013/2014   mamy możliwość uczenia się języka niemieckiego. Powstało kółko, którego uczestnikami są uczniowie klasy trzeciej, czwartej i piątej  szkoły podstawowej. Na zajęciach uczniowie poznają niemieckie słówka, uczą się wierszyków i piosenek oraz poznają kulturę krajów niemieckojęzycznych.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w dodatkowych zajęciach sportowych, organizowanych przez Szkołę Podstawową oraz Publiczne Gimnazjum w Zawadzie.

Czytaj więcej...

Dnia 9 grudnia odbył się konkurs z języka angielskiego dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Z czternaściorga dzieci z oddziałów 1-3, które zgłosiły swoje uczestnictwo, powstało 5 drużyn. Drużyny współzawodniczyły ze sobą w trzech rundach.

Czytaj więcej...

Ochrona danych

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca wakacji pozostało: 01.09.2022 8:00 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com