Środa, 17  Kwiecień  2024  08:23:55

W zeszłym tygodniu rozpoczął się cykl szkolnych rozgrywek koszykówki dziewcząt i chłopców zarówno na poziomie szkół podstawowych jak i gimnazjalnych. Miło nam poinformować, że wszystkie nasze szkolne zespoły awansowały do półfinału powiatowych.
W środę 29 listopada w hali sportowej w Tarnowcu odbyły się gminne zawody koszykówki dziewcząt szkół podstawowych, w których I miejsca zajęła drużyna z Naszej Szkoły. W turnieju tym udział wzięło 4 następujące zespoły: SP Zbylitowska Góra, SP Tarnowiec, SP Koszyce Wielkie i SP Zawada.

 

Wyniki Naszej Drużyny:

  1. SP Zawada – SP Zbylitowska Góra: 14:8
  2. SP Zawada – SP Tarnowiec: 14:7
  3. SP Zawada – SP Koszyce Wielkie: 8:2

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP Zawada          I miejsce
  2. SP Tarnowiec II miejsce
  3. SP Zb. Góra          III miejsce
  4. SP Koszyce Wielkie IV miejsce

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 21.06.2024 8:00 64 Dni

Rodo

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com