Poniedziałek, 28  Listopad  2022  09:54:06

W zeszłym tygodniu rozpoczął się cykl szkolnych rozgrywek koszykówki dziewcząt i chłopców zarówno na poziomie szkół podstawowych jak i gimnazjalnych. Miło nam poinformować, że wszystkie nasze szkolne zespoły awansowały do półfinału powiatowych.
W środę 29 listopada w hali sportowej w Tarnowcu odbyły się gminne zawody koszykówki dziewcząt szkół podstawowych, w których I miejsca zajęła drużyna z Naszej Szkoły. W turnieju tym udział wzięło 4 następujące zespoły: SP Zbylitowska Góra, SP Tarnowiec, SP Koszyce Wielkie i SP Zawada.

 

Wyniki Naszej Drużyny:

  1. SP Zawada – SP Zbylitowska Góra: 14:8
  2. SP Zawada – SP Tarnowiec: 14:7
  3. SP Zawada – SP Koszyce Wielkie: 8:2

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP Zawada          I miejsce
  2. SP Tarnowiec II miejsce
  3. SP Zb. Góra          III miejsce
  4. SP Koszyce Wielkie IV miejsce

Ochrona danych

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca wakacji pozostało: 01.09.2022 8:00 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com