Środa, 17  Kwiecień  2024  08:10:44

Dnia 27 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego z Zawady uczestniczyły w VIII Gminnym Festiwalu Kultury Dziecięcej. Festiwal  ten jak co roku odbył się w Szkole Podstawowej w Zgłobicach, tym razem pod hasłem „Wspaniałe Przedszkolaki”. Dzieci swoje umiejętności zaprezentowały w „Tańcu Czekoladowym”. Przedszkolaki  wraz ze swoimi rodzicami mogli skorzystać z wielu innych atrakcji m. in. Dmuchany zamek, loteria fantowa, kiełbaski czy wata cukrowa.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty 2015

Już po raz kolejny drzwi naszej szkoły otworzyły się dla dzieci, młodzieży i rodziców, którzy licznie przybyli na Dzień Otwarty. Uroczystość rozpoczął Dyrektor mgr inż. Krzysztof Nowak, który przywitał gości oraz zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy połączonej z prezentacją szkoły a także ofertą edukacyjną Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Zawadzie.

Czytaj więcej...

27 stycznia 2015 w naszej szkole uczciliśmy święto - Dzień Babci i Dziadka. Z tej właśnie okazji nasi uczniowie klas 0-III przygotowali dla swoich babć i dziadków występy artystyczne, aby w ten sposób okazać im swoją miłość i wdzięczność.

Czytaj więcej...

Świętego Mikołaja, najmłodszych mieszkańców naszej miejscowości oraz społeczność szkoły powitał Pan Dyrektor 

Czytaj więcej...

Występ uczniów Szkoły Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie podczas XV Gminnego Przeglądu Grup Kolędniczych i Jasełkowych w Łękawce

Czytaj więcej...

Dzień Owarty szkoły to cykliczna impreza organizowana co roku. W tym dniu mieszkańcy Zawady licznie odwiedzają szkołę, aby wspólnie z uczniami i nauczycielami mile i wesoło spędzić wolny czas i bliżej poznać szkołę.

Do bardzo udanych należy zaliczyć Dzień Otwarty Naszej Szkoły, który odbył się 1 marca 2014 r. Wielu gości odwiedziło nas w tym dniu, za co serdecznie dziękujemy! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: można było obejrzeć występy atrystyczne uczniów, zwiedzić szkołę, podziwiać pokaz iluzjonisty oraz bawić się z zespołem wodzirejów na zabawie.

Czytaj więcej...

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 21.06.2024 8:00 64 Dni

Rodo

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com