Niedziela, 20  Sierpień  2017  11:54:59

Robotyka dla dzieci 5 i 6 letnich

Robotyka dla dzieci 5 i 6 letnich

19 maja 2017 roku na pływalni TOSiR w Tarnowie-Mościcach odbyły się XII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów, zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. o. Z. Strzałkowskiego w Zawadzie oraz gminne Centrum Animacji Kulturalnej.


Tegoroczna edycja zawodów zgromadziła rekordową liczbę uczestników- 148 osób. Nad przebiegiem rywalizacji w duchu fair play czuwał sędzia główny zawodów- mgr Krzysztof Wawrzonek, dyrektor szkoły w Zawadzie- mgr inż. Krzysztof Nowak oraz nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół, których uczniowie brali udział w zawodach.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach oraz zdobywcom nagrody specjalnej- Pucharów Wójta Gminy Tarnów.
Dziękujemy Panu Grzegorzowi Koziołowi- włodarzowi gminy za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji zawodów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że przebiegły one w miłej i sprzyjającej zdrowej rywalizacji atmosferze.
Już dziś zapraszamy na kolejną, XIII edycję, za rok!

Wyniki XII Gminnych Zawodów Pływackich o Puchar Wójta Gminy Tarnów

Tabela wyników SP kl. 1-3

Dziewczęta - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Pawlowska Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 10,37 I
2 Łazarz Nikola SP Zawada 11,55 II
3 Potępa Amelia SP Zglobice 11,64 III
4 Chrząszcz Weronika SP Tarnowiec 12,41 IV
5 Dychtoń Julia SP Zbylitowska Góra 12,60 V
6 Raputa Xymena SP Zawada 12,66 VI
7 Latawska Lena SP Błonie 12,84 VII
8 Damian Daria SP Zglobice 13,19 VIII
9 Kozioł Emilia SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,52 IX
10 Węgrzyn Anita SP Koszyce Małe 13,88 X
11 Drozd Hanna SP Koszyce Małe 13,88 X
12 Wielgus Aleksandra SP Błonie 14,21 XII
13 Kalisz Oliwia SP Zglobice 14,28 XIII
14 Lis Nikola SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,22 XIV
15 Cholewa Katarzyna SP Zglobice 15,36 XV
16 Molczyk Nadia SP Zglobice 15,91 XVI
17 Smoleń Anna SP Zbylitowska Góra 15,95 XVII
18 Barszcz Karolina SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,16 XVIII
19 Kieta Joanna SP Błonie 16,27 XIX
20 Nowak Magdalena SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,31 XX
21 Łaśko Emilia SP Zgłobice 16,44 XXI
22 Czapkowicz Sara SP Poręba Radlna 17,87 XXII
23 Frączek Milena SP Błonie 18,58 XXIII
24 Korfini Kinga SP Zawada 19,16 XXIV
25 Sysło Natalia SP nr 2 Wola Rzędzińska 19,45 XXV
26 Smoleń Nadia SP Zbylitowska Góra 19,79 XXVI
27 Słowik Nadia SP Koszyce Wielkie N N
28 Myszka Natalia SP Koszyce Wielkie N N

 

Chłopcy - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Łaśko Kacper SP Zgłobice 9,80 I
2 Popiela Borys SP Koszyce Małe 11,46 II
3 Więckowski Mateusz SP Zawada 11,55 III
4 Raputa Xawery SP Zawada 11,87 IV
5 Wójcik Oskar SP Zgłobice 12,14 V
6 Tadel Bartłomiej SP Błonie 12,15 VI
7 Kucharski Jakub SP Zbylitowska Góra 12,31 VII
8 Markowicz Filip SP Zbylitowska Góra 12,39 VIII
9 Zaucha Marcel SP Jodłówki- Wałki 12,77 IX
10 Hałoń Michał SP Zgłobice 12,78 X
11 Kołodziej Julian SP Zgłobice 12,83 X
12 Kaczak Maksymilian SP Zbylitowska Góra 12,96 XII
13 Pasula Paweł SP Koszyce Małe 12,97 XIII
14 Miłkowski Gabriel SP Zbylitowska Góra 13,03 XIV
15 Strojny Karol SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,36 XV
16 Nytko Filip SP Koszyce Małe 13,56 XVI
17 Wilk Piotr SP Zawada 13,89 XVII
18 Błoniarczyk Oskar SP Koszyce Małe 14,36 XVIII
19 Heleniak Jan SP Koszyce Małe 14,74 XIX
20 Lewandowski Maksymilian SP Zgłobice 14,82 XX
21 Mróz Kacper SP Zbylitowska Góra 14,92 XXI
22 Ordowski Jakub SP Koszyce Małe 14,93 XXII
23 Dychus Bartosz SP Zawada 15,24 XXIII
24 Wrona Tomasz SP Zbylitowska Góra 15,42 XXIV
25 Budzik Patryk SP Poręba Radlna 15,49 XXV
26 Ciępka Filip SP Tarnowiec 15,58 XXVI
27 Słomski Kajetan SP Zbylitowska Góra 15,94 XXVII
28 Kloch Adrian SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,13 XXVIII
29 Bator Maksymilian SP Zgłobice 16,30 XXIX
30 Wiktor Wojciech SP Zbylitowska Góra 16,81 XXX
31 Dychus Kornel SP Zawada 16,86 XXXI
32 Kajfasz Marcel SP Zawada 17,22 XXXII
33 Michalik Seweryn SP nr 2 Wola Rzędzińska 17,26 XXXIII
34 Tyrka Patryk SP Zawada 17,77 XXXIV
35 Budzik Krystian SP Zawada 20,51 XXXV
36 Niedźwiecki Dawid SP Zbylitowska Góra 21,54 XXXVI
37 Petrzak Paweł SP nr 2 Wola Rzędzińska 28,30 XXXVII
38 Wajda Pawel SP nr 2 Wola Rzędzińska 33,50 XXXVIII

Tabela wyników SP kl. 4-6

Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Cholewa Katarzyna SP Zbylitowska Góra 16,50 I
2 Gromba Anna SP Zgłobice 19,19 II
3 Marcinkiewicz Martyna SP Koszyce Małe 19,84 III
4 Kowal Aleksandra SP Zbylitowska Góra 19,87 IV
5 Nalepa Oliwia SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,16 V
6 Sobarnia Ilona SP Zgłobice 22,17 VI
7 Bryg Amelia SP nr 2 Wola Rzędzińska 22,52 VII
8 Latawska Martyna SP Błonie 23,36 VIII
9 Markowicz Dominika SP Zbylitowska Góra 23,99 IX
10 Smosna Julia SP Koszyce Małe 24,53 X
11 Sitko Aleksandra SP Tarnowiec 25,87 XI
12 Iwaniec Marietta SP Koszyce Wielkie 25,98 XII
13 Słowik Nadia SP Koszyce Wielkie 26,63 XIII
14 Sztyler Anna SP Koszyce Małe 26,89 XIV
15 Stus Zuzanna SP Koszyce Małe 27,56 XV
16 Sępek Magdalena SP nr 2 Wola Rzędzińska 28,11 XVI
17 Wrona Emilia SP Zbylitowska Góra 28,22 XVII
18 Wiatr Daria SP Jodłówki- Wałki 28,76 XVIII
19 Drwal Klaudia SP Jodłówki- Wałki 30,75 XIX
20 Srebro Aleksandra SP Zawada 31,75 XX
21 Zapał Gabriela SP Koszyce Wielkie 32,84 XXI
22 Smoleń Nikola SP Zbylitowska Góra 36,04 XXII
23 Wiktor Emilia SP Zbylitowska Góra 36,54 XXIII
24 Augustyn Daniela SP Koszyce Wielkie 37,72 XXIV
25 Myszka Natalia SP Koszyce Wielkie 30, 26 XXV
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Masiuk Ksawey SP Tarnowiec 13,59 I
2 Beściak Filip SP Błonie 16,30 II
3 Kaczak Mateusz SP Zbylitowska Góra 19,31 III
4 Zardzielewicz Hubert SP Tarnowiec 20,00 IV
5 Gdowski Bartosz SP Zbylitowska Góra 20,81 V
6 Krawiec Bartłomiej SP Zgłobice 20,90 VI
7 Cisowski Kacper SP Koszyce Małe 21,00 VII
8 Jop Jakub SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,39 VIII
9 Hałoń Adam SP Zgłobice 22,31 IX
10 Witaszek David SP Koszyce Małe 22,32 X
11 Więcław Jakub SP Zgłobice 23,19 XI
12 Gomólka Michał SP Zbylitowska Góra 23,29 XII
13 Górgul Krystian SP Zbylitowska Góra 23,46 XIII
14 Plebanek Michał SP Tarnowiec 23,51 XIV
15 Wojtanowski Karol SP Zawada 23,70 XV
16 Czapkowicz Pawel SP Poręba Radlna 24,50 XVI
17 Michalski Patryk SP Koszyce Wielkie 24,75 XVII
18 Manijak Filip SP Poręba Radlna 25,16 XVIII
19 Kukuła Bartłomiej SP Zgłobice 25,22 XIX
20 Czabański Wojciech SP Koszyce Wielkie 25,28 XX
21 Pinas Piotr SP Jodłówki- Walki 26,58 XXI
22 Banach Nataniel SP Koszyce Wielkie 27,17 XXII
23 Stańczyk Kacper SP Koszyce Wielkie 29,67 XXIII
24 Ponikiewski Piotr SP Zgłobice 29,97 XXIV
25 Curyło Oliwier SP Koszyce Wielkie 30,06 XXV
26 Leskiw Karol SP Zbylitowska Góra 31,88 XXVI
27 Pikul Paweł SP Koszyce Wielkie D D

Tabela wyników Gimnazjum

Dziewczęta - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Woźniak Ewa Gim. Tarnowiec 16, 69 I
2 Pawłowska Natalia Gim. Wola Rzędzińska 17,92 II
3 Sobol Julia Gim. Wola Rzędzińska 18,91 III
4 Sitko Anna Gim. Tarnowiec 19,4 IV
5 Nosek Karolina Gim. Wola Rzędzińska 19,56 V
6 Zaucha Gabriela Gim. Wola Rzędzińska 20,99 VI
7 Bałła Kinga Gim. Zawada 21,34 VII
8 Drelicharz Katarzyna Gim. Zawada 23,97 VIII
9 Smoleń Kinga NG Zbylitowska Góra 32,73 IX
         
Chłopcy - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Mróz Daniel Gim. Wola Rzędzińska 14,28 I
2 Habel Wiktor Gim. Zawada 15,47 II
3 Lisowski Adrian Gim. Tarnowiec 15,77 III
4 Więcław Hubert NG Zbylitowska Góra 16,06 IV
5 Kozioł Łukasz Gim. Zawada 17,36 V
6 Korfini Michał Gim. Zawada 17,41 VI
7 Szatko Piotr NG Zbylitowska Góra 17,79 VII
8 Starzyk Dominik Gim. Wola Rzędzińska 18,88 VIII
9 Kmiecik Michał Gim. Wola Rzędzińska 19,01 IX
10 Chodak Michał NG Zbylitowska Góra 19,18 X
11 Markiewicz Krystian Gim. Tarnowiec 19,18 X
12 Martuś Adam Gim. Tarnowiec 19,45 XII
13 Nytko Tomasz Gim. Koszyce Wielkie 20 XIII
14 Staniec Kacper Gim. Koszyce Wielkie 20,14 XIV
15 Kowalski Patryk Gim. Wola Rzędzińska 20,18 XV
16 Kowal Kazimerz NG Zbylitowska Góra 20,46 XVI
17 Cygan Jan Gim. Wola Rzędzińska 21,11 XVII
18 Sacha Michał Gim. Zawada 23,16 XVIII
19 Żołądź Jakub Gim. Koszyce Wielkie 23,84 XIX
20 Frysztak Mikołaj Gim. Wola Rzędzińska 24,01 XX
21 Zapał Dominik Gim. Koszyce Wielkie 24,01 XXI

Puchar Wójta

12 GZP

Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta– Pawłowska Paulina
Chłopcy – Łaśko Kacper

Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta– Cholewa Katarzyna
Chłopcy – Masiuk Ksawey

Gimnazjum – „Junior”
Dziewczęta– Woźniak Ewa
Chłopcy – Mróz Daniel

 

Protokół z zawodów

Protokół
z XII Gminnych Zawodów Pływackich o Puchar Wójta Gminy Tarnów
Tarnów 19 maja 2017

W piątek 19 maja 2017 roku miały miejsce XII Gminne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Zawody zostały rozegrane na basenie TOSiR w Tarnowie – Mościcach, a ich organizatorem była Szkoła Podstawowa im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie.

Łączna ilość uczestników zawodów wynosiła 148 osób, w tym 62 dziewcząt i 86 chłopców. Zawody zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe, rozegrane na różnych dystansach, które przypisane były odpowiednio do każdej kategorii. Dziewczęta i chłopcy pływali oddzielnie. Obowiązał styl dowolny. W najmłodszej kategorii „Skrzat” udział wzięło 66 osób (28 dziewcząt i 38 chłopców). Wyścig został rozegrany na dystansie 12,5 m, a uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych klas I – III. W rywalizacji uczniów klas IV – VI kategorii „Młodzik” wystąpiło 52 osoby (25 dziewcząt i 27 chłopców). W najstarszej kategorii „Junior”, wśród gimnazjalistów rywalizowało 30 osób (9 dziewcząt i 21 chłopców). W „Młodziku” i „Juniorze” uczestnicy pływali na długości 25 m.
Po rozegraniu poszczególnych konkurencji zawodnicy przystąpili do dodatkowych biegów finałowych o Puchar Wójta Gminy Tarnów, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców, w których udział wzięło po trzy najszybsze zawodniczki i trzech najszybszych zawodników klas I – III szkół podstawowych oraz sześć najszybszych zawodniczek i sześciu najszybszych zawodników klas IV – VI szkół podstawowych i I – III gimnazjum.
Komisja sędziowska w składzie, której uczestniczyli:
- sędzia główny: Krzysztof Wawrzonek,
- sędziowie pomocniczy: nauczyciele wychowania fizycznego szkół Gminny Tarnów, którzy brali udział w zawodach
orzekła, że zawody przebiegły zgodnie z regulaminem. Końcowe i ostateczne wyniki zatwierdził organizator zawodów dyrektor szkoły mgr inż. Krzysztof Nowak.
W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali:
Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta:
    1. Pawłowska Paulina
    2. Łazarz Nikola
    3. Potępa Amelia
Chłopcy:
    1. Łaśko Kacper
    2. Popiel Borys
    3. Więckowski Mateusz
Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta:
    1. Cholewa Katarzyna    
    2. Gromba Anna
    3. Marcinkiewicz Martyna
Chłopcy:
    1. Masiuk Ksawery    
    2. Beściak Filip
    3. Kaczak Mateusz
Gimnazjum – „Junior”
Dziewczęta:
    1. Woźniak Ewa
    2. Pawłowska Natalia
    3. Sobol Julia
Chłopcy:
    1. Mróz Daniel
    2. Habel Wiktor
    3. Lisowski Adrian

Puchar Wójta Gminy Tarnów:


Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta– Pawłowska Paulina
Chłopcy – Łaśko Kacper

Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta– Cholewa Katarzyna
Chłopcy – Masiuk Ksawey

Gimnazjum – „Junior”
Dziewczęta– Woźniak Ewa
Chłopcy – Mróz Daniel

 

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca wakacji pozostało: 09.04.2017 08:00 14 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 2016/2017

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com