Poniedziałek, 22  Lipiec  2024  00:48:46

Projekt,, Zabytki naszych miast '' jest realizowany pod kierunkiem p. Anny Ramza.
Uczestnicy tego projektu to uczniowie klasy piątej: Chwistek Weronika,  Julia Wilk, Julia Barnaś, Gabriela Żydowska, Milena Rudny, Anna Budzik, Żydowski Oliwier, Więckowski Jakub, Tyrka Miłosz, Siemieński Michał, Idziak Grzegorz i Krzysztof i  Bałut Piotr.

Czytaj więcej...


Nie od dziś wiadomo, że nauka najlepiej wchodzi do głowy w sprzyjających okolicznościach... Dlatego uczniowie naszej szkoły uczą się przyrody z wykorzystaniem metod eksperymentalnych lub jeśli jest ładna pogoda w trakcie licznych wycieczek tematycznych. Uczniowie w trakcie doświadczeń próbują zbadać zjawisko, dobierając odpowiednie parametry i manipulując nimi tak długo, aż dostrzegą prawidłowości.

Czytaj więcej...

Szkoła Podstawowa w Zawadzie w ostatnich dniach otrzymała certyfikat "Szkoła Współpracy"za uczestnictwo w projekcie systemowym, w ramach którego otrzymała merytoryczne wsparcie w zakresie budowania systemu współpracy pomiędzy nauczycielami, rodzicami i uczniami.

Czytaj więcej...

Celem programu „Owoce i warzywa w szkole” jest kształtowanie postawy prozdrowotnej, uświadomienie potrzeby prawidłowego i zdrowego odżywiania. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły aktywnie działają w ramach tego programu. Poznają zasady prawidłowego odżywiania a także uczą się jak w sposób bezpieczny i higieniczny przygotować zdrowe posiłki.

Czytaj więcej...

„Szkolny Programu Aktywnej Współpracy ” warsztaty plastyczne

Czytaj więcej...

W czwartek 22 stycznia 2015 roku w Naszej Szkole odbył sie program edukacyjny „Bezpieczniki TAURONA”. Włącz dla dobra dziecka".

Czytaj więcej...

Nauczyciele naszej szkoły biorą udział w projekcie unijnym

Czytaj więcej...

Programy LEPSZEJ SZKOŁY od 2002 roku pomagają w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych. Dotychczasowe edycje LEPSZEJ SZKOŁY zgromadziły ponad 113 tysięcy nauczycieli i 9 milionów uczniów.

Czytaj więcej...

Szkoła Podstawowa im. o. Z. Strzałkowskiego bierze udział w Projekcie Szkoła odkrywców Talentów.

Czytaj więcej...

Stołówka szkolna

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca wakacji pozostało: 09.09.2024 8:00 49 Dni

Rodo

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com