Czwartek, 2  Luty  2023  19:39:06

 X Gminne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminny Tarnów odbyły się dnia 22 maja 2015 roku na obiekcje TOSiR przy ulicy Piłsudskiego 30 w Tarnowie.

Protokół
z X Gminnych Zawodów Pływackich o Puchar Wójta Gminy Tarnów
Tarnów 22 maj 2015


W piątek 22 maja 2015 roku miały miejsce X Gminne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Zawody zostały rozegrane na basenie TOSiR w Tarnowie, a ich organizatorem była Szkoła Podstawowa im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie.
Łączna ilość uczestników zawodów wynosiła 81 osób, w tym 43 dziewczęta i 38 chłopców. Zawody zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe, rozegrane na różnych dystansach, które przypisane były odpowiednio do każdej kategorii. Dziewczęta i chłopcy pływali oddzielnie. Obowiązał styl dowolny. W najmłodszej kategorii „Skrzat” udział wzięło 36 osób (20 dziewcząt i 16 chłopców). Wyścig został rozegrany na dystansie 12,5 m, a uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych klas I – III. W rywalizacji uczniów klas IV – VI kategorii „Młodzik” wystąpiło 35 osób (20 dziewcząt i 15 chłopców). W najstarszej kategorii „Junior”, wśród gimnazjalistów rywalizowało 10 osób (3 dziewczęta i 7 chłopców). W „Młodziku” i „Juniorze” uczestnicy pływali na długości 25 m.
Po rozegraniu poszczególnych konkurencji zawodnicy przystąpili do dodatkowych biegów finałowych o Puchar Wójta Gminy Tarnów, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców, w których udział wzięło po dwie najszybsze zawodniczki i dwóch najszybszych zawodników klas I – III szkół podstawowych oraz sześć najszybszych zawodniczek i sześciu najszybszych zawodników klas IV – VI szkół podstawowych i I – III gimnazjum.
Komisja sędziowska w składzie, której uczestniczyli:
- sędzia główny: Krzysztof Wawrzonek,
- sędziowie pomocniczy: nauczyciele wychowania fizycznego szkół Gminny Tarnów, którzy brali udział w zawodach orzekła, że zawody przebiegły zgodnie z regulaminem. Końcowe i ostateczne wyniki zatwierdził organizator zawodów dyrektor szkoły mgr inż. Krzysztof Nowak.


W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali:


Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta:
Bryg Amelia – SP nr 2 Wola Rzędzińska - 11,64s
Wałaszek Weronika – SP nr 2 Wola Rzędzińska - 11,70s
Sitko Aleksandra – SP Tarnowiec - 11,83s
Chłopcy:
Manijak Filip – SP Poręba Radlna - 11,09s
Plebanek Michał – SP Tarnowiec - 11,10s
Grzegórzek Piotr – SP nr 2 Wola Rzędzińska - 11,73s


Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta:
Woźniak Ewa – SP Tarnowiec - 19,19s
Pawłowska Natalia – SP nr 2 Wola Rzędzińska - 19,57s
Sitko Anna – SP Tarnowiec - 20,30s
Chłopcy:
Masiuk Ksawery – SP Tarnowiec - 15,20s
Mróz Daniel – SP nr 1 Wola Rzędzińska - 17,05s
Beściak Dawid – SP Błonie - 17,89s


Gimnazjum – „Junior”

Dziewczęta:
Ciurej Aleksandra – GIM Tarnowiec - 18,08s
Kuta Katarzyna – GIM Wola Rzędzińska - 22,94s
Czech Gabriela – GIM Wola Rzędzińska - 24,57s
Chłopcy:
Habel Wiktor – GIM Zawada - 16,30s
Kosman Grzegorz – GIM Wola Rzędzińska - 16,58s
Czwakiel Maciej – GIM Wola Rzędzińska - 17,06s


Puchar Wójta Gminy Tarnów:


Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta – Wałaszek Weronika – SP nr 2 Wola Rzędzińska - 11,58s
Chłopcy – Plebanek Michał – SP Tarnowiec - 11,06s


Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta – Woźniak Ewa – SP Tarnowiec - 18,67s
Chłopcy – Masiuk Ksawery – SP Tarnowiec - 15,51s


Gimnazjum – „Junior”
Dziewczęta – Ciurej Aleksandra – GIM Tarnowiec - 18,57s
Chłopcy – Kosman Grzegorz – GIM Wola Rzędzińska - 16,02s

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Bryg Amelia SP nr 2 Wola Rzędzińska 11,64 I
2 Wałaszek Weronika SP nr 2 Wola Rzędzińska 11,70 II
3 Sitko Aleksandra SP Tarnowiec 11,83 III
4 Nalepa Oliwia SP nr 2 Wola Rzędzińska 12,76 IV
5 Kucajda Milena SP nr 1 Wola Rzędzińska 12,93 V
6 Kuta Weronika SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,52 VI
7 Błasik Ksenia SP nr 1 Wola Rzędzińska 13,63 VII
8 Kobylecka Kinga SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,65 VIII
9 Sowa Karolina SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,72 IX
10 Kosiba Nikola SP Poręba Radlna 14,00 X
11 Pawłowska Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 14,70 XI
12 Sępek Magdalena SP nr 2 Wola Rzędzińska 14,99 XII
13 Ptak Nikola SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,19 XIII
14 Kaput Joanna SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,46 XIV
15 Kluza Zofia SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,62 XV
16 Kosman Monika SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,68 XVI
17 Jakubowska Izabela SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,78 XVII
18 Latawska Martyna SP Błonie 17,50 XVIII
19 Łazarz Nikola SP Zawada 18,88 XIX
20 Mazurek Aleksandra SP Błonie 18,98 XX
         
Chłopcy - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Manijak Filip SP Poręba Radlna 11,09 I
2 Plebanek Michał SP Tarnowiec 11,1 II
3 Grzegórzek Piotr SP nr 1 Wola Rzędzińska 11,73 III
4 Kozielec Bartosz SP nr 1 Wola Rzędzińska 11,90 IV
5 Kozioł Dominik SP nr 2 Wola Rzędzińska 12,31 V
6 Kiełbasa Daniel SP nr 1 Wola Rzędzińska 12,40 VI
7 Kozioł Jan SP nr 1 Wola Rzędzińska 13,19 VII
8 Bieś Grzegorz SP nr 1 Wola Rzędzińska 14,24 VIII
9 Sitko Mikołaj SP nr 1 Wola Rzędzińska 14,33 IX
10 Barnaś Karol SP nr 1 Wola Rzędzińska 14,70 X
11 Pancerz Mateusz SP Zawada 15,25 XI
12 Dziura Mateusz SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,57 XII
13 Armatys Jakub SP Zawada 15,62 XIII
14 Bober Kordian SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,18 XIV
15 Sroka Karol SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,67 XV
16 Więckowski Mateusz SP Zawada 17,17 XVI
         

 

Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp.  Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Woźniak Ewa SP Tarnowiec 19,19 I
2 Pawłowska Natalia SP nr 2 Wola Rzędzińska 19,57 II
3 Sitko Anna SP Tarnowiec 20,30 III
4 Sobol Julia SP nr 2 Wola Rzędzińska 20,45 IV
5 Beściak Angelika SP Błonie 21,32 V
6 Plebanek Weronika SP Tarnowiec 22,62 VI
7 Jop Natalia SP nr 2 Wola Rzędzińska 22,84 VII
8 Zabawa Martyna SP Poręba Radlna 23,40 VIII
9 Zaucha Gabriela SP nr 2 Wola Rzędzińska 23,71 IX
10 Węgrzyn Julia SP Tarnowiec 23,98 X
11 Sutkowska Karolina SP Poręba Radlna 24,25 XI
12 Zielińska Paulina SP nr 1 Wola Rzędzińka 25,00 XII
13 Ciurej Agata SP Tarnowiec 25,32 XIII
14 Pająk Karolina SP nr 2 Wola Rzędzińska 25,52 XIV
15 Barduga Amelia SP nr 2 Wola Rzędzińska 25,76 XV
16 Oślizło Wiktoria SP Zawada 26,91 XVI
17 Wilk Julia SP Zawada 27,36 XVII
18 Rogóż Aleksandra SP nr 2 Wola Rzędzińska 27,36 XVIII
19 Drelicharz Katarzyna SP Zawada 33,32 XIX
20 Rudny Milena SP Zawada 46,62 XX
         
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp.  Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Masiuk Ksawery SP Tarnowiec 15,20 I
2 Mróz Daniel SP nr 1 Wola Rzędzińska 17,05 II
3 Beściak Dawid SP Błonie 17,89 III
4 Mróz Michał SP nr 1 Wola Rzędzińska 18,22 IV
5 Marendziak Marcin SP Tarnowiec 19,06 V
6 Beściak Filip SP Błonie 20,71 VI
7 Więckowski Jakub SP Zawada 22,43 VII
8 Starzyk Dominik SP nr 2 Wola Rzędzińska 23,59 VIII
9 Markiewicz Krystian SP Poręba Radlna 23,72 IX
10 Korfini Michał SP Zawada 24,19 X
11 Król Wojciech SP Poręba Radlna 24,40 XI
12 Manijak Damian SP Poręba Radlna 24,50 XII
13 Pancerz Rafał SP Zawada 25,12 XIII
14 Sacha Michał SP Zawada 28,17 XIV
15 Dąbrowski Oliwier SP Błonie 28,75 XV

 

Dziewczęta - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Rataj Monika ZSP Tarnowiec 18,06 I
2 Świerczek Magdalena ZSP Tarnowiec 18,19 II
3 Pinas Karolina Gim. Wola Rzędzińska 19,6 III
4 Tyrka Magdalena ZSP Tarnowiec 20,89 IV
5 Ciochoń Monika Gim. Wola Rzędzińska 23,37 V
6 Bednarz Katarzyna Gim. Zawada 24,65 VI
         
Chłopcy - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Habel Wiktor Gim. Zawada 16,3 I
2 Kosman Grzegorz Gim. Wola Rzędzińska 16,58 II
3 Czwakiel Maciej Gim. Wola Rzędzińska 17,06 III
4 Łazarz Dawid Gim. Zawada 17,5 IV
5 Ciurej Jakub Gim. Zawada 18,74 V
6 Golec Jakub Gim. Zawada 20,05 VI
7 Rudny Karol Gim. Zawada 23,93 VII

Protokół do pobrania

Fotoreportaż z zawodów

Kulisy

 

Zobacz regulamin zawodów:

Stołówka szkolna

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 23.06.2023 8:00 140 Dni

Rodo

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com