Czwartek, 2  Luty  2023  20:02:52

W piątek 22 kwietnia 2016 roku miały miejsce XI Gminne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Zawody zostały rozegrane na basenie TOSiR w Tarnowie – Mościcach, a ich organizatorem była Szkoła Podstawowa im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie.

Protokół
z XI Gminnych Zawodów Pływackich o Puchar Wójta Gminy Tarnów
Tarnów 22 kwietnia 2016

Łączna ilość uczestników zawodów wynosiła 107 osób, w tym 46 dziewcząt i 61 chłopców. Zawody zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe, rozegrane na różnych dystansach, które przypisane były odpowiednio do każdej kategorii. Dziewczęta i chłopcy pływali oddzielnie. Obowiązał styl dowolny. W najmłodszej kategorii „Skrzat” udział wzięło 48 osób (21 dziewcząt i 27 chłopców). Wyścig został rozegrany na dystansie 12,5 m, a uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych klas I – III. W rywalizacji uczniów klas IV – VI kategorii „Młodzik” wystąpiło 42 osoby (20 dziewcząt i 22 chłopców). W najstarszej kategorii „Junior”, wśród gimnazjalistów rywalizowało 17 osób (5 dziewcząt i 12 chłopców). W „Młodziku” i „Juniorze” uczestnicy pływali na długości 25 m.
    Po rozegraniu poszczególnych konkurencji zawodnicy przystąpili do dodatkowych biegów finałowych o Puchar Wójta Gminy Tarnów, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców, w których udział wzięło po trzy najszybsze zawodniczki i trzech najszybszych zawodników klas I – III szkół podstawowych oraz sześć najszybszych zawodniczek i sześciu najszybszych zawodników klas IV – VI szkół podstawowych i I – III gimnazjum.
Komisja sędziowska w składzie, której uczestniczyli:
- sędzia główny: Krzysztof Wawrzonek,
- sędziowie pomocniczy: nauczyciele wychowania fizycznego szkół Gminny Tarnów, którzy brali udział w zawodach
orzekła, że zawody przebiegły zgodnie z regulaminem. Końcowe i ostateczne wyniki zatwierdził organizator zawodów dyrektor szkoły mgr inż. Krzysztof Nowak.
W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali:
Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta:
Kucajda Milena – SP nr 1 Wola Rzędzińska - 11,44s
Wałaszek Weronika – SP nr 2 Wola Rzędzińska - 11,61s
Smosna Julia – SP Koszyce Małe – 12,60s
Chłopcy:
Kaczak Mateusz – SP Zb. Góra – 10,32s
Miterka Kacper – SP Zb. Góra - 11,40s
Witaszek Dawid – SP Koszyce Małe - 11,60s
Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta:
Pawłowska Natalia – SP nr 2 Wola Rzędzińska – 18,61s
Cholewa Katarzyna – SP Zb. Góra – 20,48s
Sutkowska Karolina – SP Poręba Radlna - 20,88s
Chłopcy:
Masiuk Ksawery – SP Tarnowiec – 14,39s
Białas Michał – SP Zgłobice – 17,18s
Beściak Filip – SP Błonie - 17,90s
Gimnazjum – „Junior”
Dziewczęta:
Woźniak Ewa – GIM Tarnowiec – 16,93s
Ciurej Aleksandra – GIM Tarnowiec – 17,87s
Sobol Julia – GIM Wola Rzędzińska – 18,14s
Chłopcy:
Mróz Daniel – GIM Wola Rzędzińska – 14,70s
Habel Wiktor – GIM Zawada – 15,18s
Banak Damian – GIM Zawada – 15,84s
Puchar Wójta Gminy Tarnów:
Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta – Kucajda Milena – SP nr 1 Wola Rzędzińska - 11,20s
Chłopcy – Kaczak Mateusz – SP Zb. Góra – 10,24s
Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta – Pawłowska Natalia – SP nr 2 Wola Rzędzińska – 19,25s
Chłopcy – Masiuk Ksawery – SP Tarnowiec - 15,19s
Gimnazjum – „Junior”
Dziewczęta – Woźniak Ewa – GIM Tarnowiec – 18,22s
Chłopcy – Kosman Grzegorz – GIM Wola Rzędzińska – 15,68s

 Tabele wyników

Dziewczęta - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Kucajda Milena SP nr 1 Wola Rzędzińska 11,44 I
2 Wałaszek Weronika SP nr 2 Wola Rzędzińska 11,61 II
3 Smosna Julia SP Koszyce Małe 12,60 II
4 Trepka Wiktoria SP nr 1 Wola Rzędzińska 12,61 IV
5 Czuba Anna SP Zb. Góra 12,84 V
6 Sobarnia Ilona SP Zgłobice 13,50 VI
7 Raputa Ksymena SP Zawada 13,59 VII
8 Sztyler Anna SP Koszyce Małe 13,64 VIII
9 Błasik Karina SP nr 1 Wola Rzędzińska 13,71 IX
10 Pielecka Zuzanna SP nr 1 Wola Rzędzińska 13,74 X
11 Srebro Aleksandra SP Zawada 13,75 XI
12 Kosiba Nikola SP Poręba Radlna 14,00 XII
13 Wzorek Wiktoria SP Poręba Radlna 14,19 XIII
14 Pabian Justyna SP Koszyce Małe 14,22 XIV
15 Ciochoń Zuzanna SP Zgłobice 14,38 XV
16 Potępa Amelia SP Zgłobice 14,57 XVI
17 Stus Zuzanna SP Koszyce Małe 15,00 XVII
18 Pawłowska Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,48 XVIII
19 Reising Maja SP nr 1 Wola Rzędzińska 16,52 XIX
20 Kobylecka Kinga SP nr 2 Wola Rzędzińska 17,47 XX
21 Wielgus Aleksandra SP Błonie 18,08 XXI
         
Chłopcy - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Kaczak Mateusz SP Zb. Góra 10,32 I
2 Miterka Michał SP Zb. Góra 11,40 II
3 Witaszek Dawid SP Koszyce Małe 11,66 III
4 Ziaja Miłosz SP Błonie 12,24 IV
5 Wojtanowski Karol SP Zawada 12,37 V
6 Popiela Borys SP Koszyce Małe 12,37 VI
7 Gomółka Michał SP Zb. Góra 12,40 VII
8 Żurek Jakub SP Poręba Radlna 12,50 VIII
9 Rybski Szymon SP Zb. Góra 12,67 IX
10 Więcław Jakub SP Zgłobice 12,67 X
11 Manijak Filip SP Poręba Radlna 13,34 XI
12 Wilk Piotr SP Zawada 13,37 XII
13 Raputa Ksawery SP Zawada 13,50 XIII
14 Pasula Paweł SP Koszyce Małe 13,63 XIV
15 Hałoń Adam SP Zgłobice 14,02 XV
16 Sobol Wojciech SP nr 2 Wola Rzędzińska 14,28 XVI
17 Więckowski Mateusz SP Zawada 14,32 XVII
18 Nytko Filip SP Koszyce Małe 14,66 XVIII
19 Błoniarczyk Oskar SP Koszyce Małe 14,72 XIX
20 Ciężadlo Szymon SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,16 XX
21 Dychus Bartosz SP Zawada 15,8 XXI
22 Kukuła Bartosz SP Zgłobice 15,81 XXII
23 Dziura Mateusz SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,18 XXIII
24 Niedzielski Adrian SP Zgłobice 16,83 XXIV
25 Olbracht Adam SP Zawada 18,60 XXV
26 Budzik Krystian SP Zawada 24,35 XXVI
27 Dychus Kornel SP Zawada 24,90 XXVII
         
Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Pawłowska Natalia SP nr 2 Wola Rzędzińska 18,61 I
2 Cholewa Katarzyna SP Zb. Góra 20,48 II
3 Sutkowska Karolina SP Poręba Radlna 20,88 III
4 Sitko Anna SP Tarnowiec 21,14 IV
5 Zaucha Gabriela SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,36 V
6 Marcinkiewicz Martyna SP Koszyce Małe 21,77 VI
7 Sitko Aleksandra SP Tarnowiec 22,16 VII
8 Bardyga Amelia SP nr 2 Wola Rzędzińska 22,31 VIII
9 Ciurej Agata SP Tarnowiec 22,64 IX
10 Leskiw Emilia SP Zb. Góra 23,06 X
11 Wypasek Patrycja SP Zgłobice 23,93 XI
12 Tyrka Amelia SP Poręba Radlna 24,76 XII
13 Wilk Julia SP Zawada 25,65 XIII
14 Gromba Anna SP Zgłobice 26,09 XIV
15 Drelicharz Katarzyna SP Zawada 27,13 XV
16 Kowal Aleksandra SP Zb. Góra 29,75 XVI
17 Markowicz Dominika SP Zb. Góra 30,21 XVII
18 Błasik Ksenia SP nr 1 Wola Rzędzińka 30,81 XVIII
19 Ciochoń Natalia SP nr 1 Wola Rzędzińka 30,87 XIX
20 Smosna Aleksandra SP Koszyce Małe 32,74 XX

 

Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Masiuk Ksawery SP Tarnowiec 14,39 I
2 Białas Michał SP Zgłobice 17,18 II
3 Beściak Filip SP Błonie 17,9 III
4 Marendziak Marcin SP Tarnowiec 18,43 IV
5 Mróz Michał SP nr 1 Wola Rzędzińska 18,75 V
6 Więckowski Jakub SP Zawada 20,12 VI
7 Starzyk Dominik SP nr 2 Wola Rzędzińska 20,60 VII
8 Kowalski Patryk SP nr 2 Wola Rzędzińska 20,63 VIII
9 Zadzielewicz Hubert SP Tarnowiec 21,11 IX
10 Nytko Tomasz SP Koszyce Małe 21,52 X
11 Markiewicz Krystian SP Poręba Radlna 21,53 XI
12 Szatko Piotr SP Zb. Góra 21,68 XII
13 Jarosz Łukasz SP Zgłobice 22,72 XIII
14 Krawiec Bartłomiej SP Zgłobice 23,09 XIV
15 Idziak Grzegorz SP Zawada 23,48 XV
16 Ptak Klaudiusz SP Zgłobice 23,99 XVI
17 Manijak Damian SP Poręba Radlna 24,15 XVII
18 Ruszała Filip SP Koszyce Małe 24,35 XVIII
19 Hetman Szymon SP Zgłobice 24,78 XIX
20 Gdowski Bartosz SP Zb. Góra 25,33 XX
21 Potempa Marcin SP Tarnowiec 30,06 XXI
22 Fudalej Filip SP Zb. Góra 30,38 XXII

 

         
Dziewczęta - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Woźniak Ewa Gim. Tarnowiec 16,93 I
2 Ciurej Aleksandra Gim. Tarnowiec 17,87 II
3 Sobol Julia Gim. Wola Rzędzińska 18,14 III
4 Tyrka Marlena Gim. Wola Rzędzińska 20,72 IV
5 Rząca Klaudia Gim. Zb. Góra 24,79 V
         
Chłopcy - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Mróz Daniel Gim. Wola Rzędzińska 14,7 I
2 Habel Wiktor Gim. Zawada 15,18 II
3 Banak Damian Gim. Zawada 15,84 III
4 Kosman Grzegorz Gim. Wola Rzędzińska 15,97 IV
5 Beściak Dawid Gim. Zb. Góra 16,56 V
6 Król Bartłomiej Gim. Zawada 17,71 VI
7 Kozielec Jakub Gim. Wola Rzędzińska 18,93 VII
8 Więcław Hubert Gim. Zb. Góra 19,51 VIII
9 Ciurej Jakub Gim. Zawada 19,75 IX
10 Rudny Karol Gim. Zawada 20,28 X
11 Golec Jakub Gim. Zawada 20,61 XI
12 Korfini Michał Gim. Zawada 21,34 XII

Więcej zdjęć w galerii

Stołówka szkolna

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 23.06.2023 8:00 140 Dni

Rodo

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com