Niedziela, 17  Grudzień  2017  07:19:33

W niedzielę 4 czerwca 2017 roku miał miejsce XIV Bieg Memoriałowy im. bł. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie. Bieg został rozegrany na trasach Zawada – Góra Św. Marcina, a jego organizatorem był Dyrektor wraz z całą społecznością Szkoły, Wójt Gminy Tarnów, Prowincja Św. Antoniego i Bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów) z Krakowa, Proboszcz parafii pw. Św. Marcina Biskupa w Zawadzie. Patronat nad Memoriałem objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

 

Fotoreportaż:

https://goo.gl/photos/E4L7RLjvxiWSyXX38
https://goo.gl/photos/avnLoXuKgvCH7vzP7
https://goo.gl/photos/cyxVYzuvMWKoN6kT7

Łączna ilość uczestników wynosiła 171 osób, w tym 73 kobiety i 98 mężczyzn. Bieg został podzielony na cztery kategorie wiekowe, rozgrywany był na różnych trasach, przypisanych odpowiednio do poszczególnych kategorii. Oddzielnie klasyfikowano kobiety i mężczyzn. W najmłodszej z kategorii, „Biegu Skrzata” udział wzięło 60 osób (24 dziewcząt i 36 chłopców). Uczestniczący w nim zawodnicy z klas 0 – III szkół podstawowych, pobiegli na dystansie 250 metrów. W rywalizacji szkół podstawowych klas IV – VI, „Biegu Młodzika” wystartowało 52 osoby (27 dziewcząt i 25 chłopców). Trasa tego biegu liczyła 600 metrów. „Bieg Kangura” na długości 1100 metrów zorganizowano dla uczniów Gimnazjum. Do tego biegu przystąpiło 25 osób (14 dziewcząt i 11 chłopców). W najstarszej kategorii, „Biegu Open” wystąpiło łącznie 34 osoby (8 kobiet i 26 mężczyzn). W tej kategorii uczestnicy zmagali się z dystansem 2200 metrów.

Klasyfikacja biegów 14 Memoriału

Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - dziewczęta "Bieg skrzata"
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Albracht Emilia Krościenko Wyżne 1
2 Kocerba Zuzanna Jodłówka Wałki 2
3 Kołodziej Natalia Wola Rzędzińska 3
4 Czapkowicz Sara Radlna 4
5 Kwaśniewska Gabriela Ziempniów 5
6 Najberek Karolina Łysa Góra 6
7 Korfini Kinga Zawada 7
8 Kosiba Maja Zawada 8
9 Łazarz Nikola Łękawica 9
10 Markiewicz Liwia Zawada 10
11 Łazarz Wiktoria Łękawica 11
12 Furmańska Gabriela Łękawica 12
13 Łaśko Emilia Zgłobice 13
14 Srebro Julia Łękawica 14
15 Czerwińska Iwona Zawada 15
16 Bruner Jasmina Tarnów 16
17 Maksuś Magdalena Zawada 17
18 Kamińska Oliwia Zawada 18
19 Łabno Amelia Zawada 19
20 Białas Wiktoria Chicago 20
21 Włodek Aleksandra Zawada 21
22 Siwiak Anna Zawada 22
23 Niewola Emilia Zgłobice 23
24 Pinas Natalia Zawada 24

 

Szkoła Podstawowa dla klas 0-III - chłopcy "Bieg skrzata"
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Janus Hubert Stare Żukowice 1
2 Lamparski Jakub Koszyce Wielkie 2
3 Więckowski Mateusz Zawada 3
4 Olbracht Adam Zawada 4
5 Biernat Filip Dębno 5
6 Łaśko Kacper Zgłobice 6
7 Susułowski Maksymilian Tarnów 7
8 Kamykowski Dawid Zawada 8
9 Kocerba Patryk Jodłówka Wałki 9
10 Czerwiński Marcin Zawada 10
11 Wilk Piotr Zawada 11
12 Kłusek Daniel Łękawica 12
13 Budzik Patryk Poręba Radlna 13
14 Kras Tomasz Zawada 14
15 Jasiński Wiktor Zgłobice 15
16 Kajfasz Marcel Zawada 16
17 Lipiński Robert Radgoszcz 17
18 Nowak Marek Swoszowice 18
19 Czumak Seweryn Zawada 19
20 Heród Adam Pleśna 20
21 Mleczko Adam Tarnowiec 21
22 Kajfasz Fabian Zawada 22
23 Maksuś Mateusz Zawada 23
24 Ciurej Krystian Poręba Radlna 24
25 Perchiniak Jan Zawada 25
26 Wideł Jakub Tuchów 26
27 Kępowicz Nikodem Tarnów 27
28 Kajfasz Oliwier Zawada 28
29 Cholewa Gracjan Nowodworze 29
30 Cholewa Jakub Nowodworze nk
31 Szumlański Mikołaj Zawada nk
32 Nowak Marek Kraków nk
33 Jachym Kamil Łękawica nk
34 Kwaśniewski Michał Ziempniów nk
35 Dzierwa Franek Tarnów nk
36 Szczypuła Igor Kraków nk

 

Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła/klub Miejsce
1 Michoń Oliwia Tarnów SP 20 Tarnów 1
2 CholewaMartyna Nowodworze SP Tarnowiec 2
3 Dzierwa Martyna Tarnów SP 14 Tarnów 3
4 Prajzner julia Krościenko Wyżne SP Krościenko Wyżne 4
5 Michoń Emilia Tarnów SP 20 Tarnów 5
6 Niewola Aleksandra Zgłobice SP Zgłobice 6
7 Nowak Oliwia Rudka MLUKS Tarnów 7
8 Barnaś Julia Łękawica SP Zawada 8
9 Niewola Wiktoria Zgłobice SP Zgłobice 9
10 Puła Nikola Jodłówka Wałki SP Jodłówka Wałki 10
11 Opyd Anna Ziempniów SP Ziempniów 11
12 Tłomak Joanna Ziempniów SP Ziempniów 12
13 Góral Weronika Łękawica SP Zawada 13
14 Ziaja Laura Tarnowiec SP Tarnowiec 14
15 Kozioł Kinga Zawada SP Zawada 15
16 Lipińska Aleksandra Radgoszcz SP Radgoszcz 16
17 Zabawa Emilia Jodłówka Wałki SP Jodłówka Wałki 17
18 Perchiniak Wiktoria Zawada SP Zawada 18
19 Guła Wiktoria Ziempniów SP Ziempniów 19
20 Lis Wiktoria Zawada SP Zawada 20
21 Żydowska Gabriela Zawada SP Zawada 21
22 Rudny Milena Zawada SP Zawada 22
23 Furmańska Oliwia Łękawica SP Zawada 23
24 Mytnik Weronika Rzuchowa SP Zawada 24
25 Pinas Joanna Zawada SP Zawada 25
26 Srebro Aleksandra Zawada SP Zawada 26
27 Wilk Julia Zawada SP Zawada 27

 

Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa - Młodzik
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła/klub Miejsce
1 Wójcik Michał Brzesko SP 2 Brzesko 1
2 Więckowski Jakub Zawada SP Zawada 2
3 Mazur Mikołaj Nowe Żukowice SP Nowe Żukowice 3
4 Wróbel Miłosz Koszyce Wielkie SP 18 Tarnów 4
5 Kajmowicz Dawid Świebodzin SP Świebodzin 5
6 Czapkowicz Paweł Radlna SP Poręba Radlna 6
7 Bąk Norbert Wierzchosławice SP Wierzchosławice 7
8 Wójcik Patryk Tarnów SP 3 Tarnów 8
9 Matuszczak Hubert Ziempniów SP Ziempniów 9
10 Kołodziej Aleksy Zawada SP 5 Tarnów 10
11 Kaczor Damiel Tarnów SP 2 Tarnów 11
12 Jasiński Jakub Ziempniów SP Ziempniów 12
13 Wojakiewicz Nikodem Zawada SP Tarnowiec 13
14 Wojtanowski Karol Zawada SP Zawada 14
15 Jachym Konrad Łękawica SP Łękawica 15
16 Chłopek Błażej Nowe Żukowice SP Nowe Żukowice 16
17 Pancerz Mateusz Zawada SP Zawada 17
18 Kusek Dawid Ziempniów SP Ziempniów 18
19 Kopacz Kamil Ziempniów SP Ziempniów 19
20 Pęgiel Patryk Ziempniów SP Ziempniów 20
21 Armatys Jakub Zawada SP Zawada 21
22 Kwaśniewski Krystian Ziempniów SP Ziempniów 22
23 Kurnal Marcin Ziempniów SP Ziempniów 23
24 Białas Konrad Chicago Chicago 24
25 Matuszczak Mateusz Ziempniów SP Ziempniów nk

 

Dziewczęta - klasy I - III - Gimnazjum - Kangur
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła/klub Miejsce
1 Najberek Weronika Łysa Góra MLUKS Tarnów 1
2 Łabuz Karolina Tarnów KU AZS PWSZ Tarnów 2
3 Michałek Daria Wojnicz MLUKS Tarnów 3
4 Drwal Sara Pleśna MLUKS Tarnów 4
5 Stolarczyk Aleksandra Wierzchosławice MLUKS Tarnów 5
6 Piotrowska Patrycja Zawada Gim. Zawada 6
7 Mokwa Emilia Koszyce Małe Gim. 11 Tarnów 7
8 Sadlak Karolina Tarnów Gim. Tarnów 8
9 Jasieńska Wioletta Zgłobice Gim. 11 Tarnów 9
10 Sitko Anna Zawada Gim. Tarnowiec 10
11 Plebanek Weronika Zawada Gim. Tarnowiec 11
12 Mokwa Kamila Koszyce Małe Gim. 11 Tarnów 12
13 Grzegórzek Joanna Koszyce Wielkie Gim. 2 Tarnów 13
14 Kopucz Karolina Ziempniów Ziempniów nk
         
Chłopcy - klasy I - III - Gimnazjum - Kangur
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Szkoła/klub Miejsce
1 Ciochoń Artur Wola Rzędzińska Gim. Wola Rzędzińska 1
2 Rudek Maciej Tarnów KU AZS PWSZ Tarnów 2
3 Korfini Michał Zawada Gim. Zawada 3
4 Piwowarczyk Krystian Poręba Radlna KU AZS PWSZ Tarnów 4
5 Machaj Damian Tarnów MLUKS Tarnów 5
6 Żydowski Szymon Zawada Gim. Zawada 6
7 Sajdak Jakub Nowodworze Gim. 2 Tarnów 7
8 Srebro Szymon Zawada Gim. Zawada 8
9 Sacha Michał Zawada Gim. Zawada 9
10 Kras Bartłomiej Zawada Gim. Zawada 10
11 Pancerz Sebastian Zawada Gim. Zawada 11

 

Kobiety - Open
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Albracht Katarzyna Krościenko Wyżne 1
2 Prajzer Marta Krościenko Wyżne 2
3 Skalak Izabela Ilkowice/MLUKS Tarnów 3
4 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska 4
5 kupiec Justyna Radgoszcz 5
6 Nowak Joanna Rudka 6
7 Grzegórzek Anna Koszyce Wielkie 7
8 Kędzielawa Maria Łękawica 8
       
Mężczyźni - Open
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Miejsce
1 Łazarz Piotr Nowodworze 1
2 Łabuz Marek Tarnów 2
3 Rudek Dominik Tarnów/KU AZS PWSZ Tarnów 3
4 Łuczkiewicz Mirosław Tarnów/KU AZS PWSZ Tarnów 4
5 Matuszczuk Bartłomiej Ziempniów 5
6 Poliszak Łukasz Tarnowiec 6
7 Sowa Dominik Rzuchowa/IV LO Tarnów 7
8 Poliszak Damian Tarnowiec 8
9 Stolarczyk Grzegorz Wierzchosławice 9
10 Kasprzyk Krzysztof Tarnów 10
11 Grzelak Cezary Czermin 11
12 Wilkosz Grzegorz Tarnów 12
13 Drwal Jacek Pleśna 13
14 Grzegórzko Przemysław Zbylitowska Góra 14
15 Kowal Paweł Tarnów 15
16 Michoń Kamil Tarnów 16
17 Ciurej Jakub Zawada/ZSME Tarnów 17
18 Wiśniewski Wojciech Tarnów 18
19 Morawiec Krzysztof Tarnów 19
20 Kargul Grzegorz Tarnów 20
21 Król Krzysztof Tarnów 21
22 Markowicz Paweł Tarnów 22
23 Górski Damian Nowodworze 23
24 Nowak Marcin Tarnów 24
25 Wróbel Piotr Koszyce Wielkie 25

 

Fotoreportaż:

https://goo.gl/photos/E4L7RLjvxiWSyXX38
https://goo.gl/photos/avnLoXuKgvCH7vzP7
https://goo.gl/photos/cyxVYzuvMWKoN6kT7

 

Protokół z XIV Biegu Memoriałowego im. bł. Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 06.22.2018 12:00 187 Dni

Sport News

 

AA

Sukcesy sportowe 2016/2017

Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com