Sobota, 4  Luty  2023  10:34:52

W dniu 21.10.2021r. w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych odbyły się Eliminacje Wojewódzkie VI Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza KIMA. Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów, którzy bardzo intensywnie i wytrwale przygotowywali się do konkursu.

 

W kategorii maluchy zaprezentowała nas uczennica III klasy Laura Dyka, która za swój występ otrzymała wyróżnienie. W kategorii dzieci wystąpił duet Aleksandra Włodek i Antoni Waleriańczyk z IV klasy. Nasz duet podobnie jak Laura otrzymał wyróżnienie. Podczas występu naszych uczniów na instrumencie klawiszowym akompaniował nasz nauczyciel Przemysław Guśtak. Bardzo dziękujemy uczestnikom, Panu Przemkowi i wychowawczyni klasy IV Marlenie Matura, która pomagała przygotować uczestników do konkursu.

Stołówka szkolna

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca roku szkolnego pozostało: 23.06.2023 8:00 138 Dni

Rodo

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com