Poniedziałek, 22  Lipiec  2024  00:10:08

 

W poniedziałek 24 kwietnia 2023 roku miały miejsce XVI Gminne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Zawody zostały rozegrane na pływalni Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej, a ich organizatorem była Szkoła Podstawowa im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.W zawodach wzięło udzial 129 uczestniczek i uczestników. Zawody zostały rozegrane w 3 kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Zawodnicy, którzy zwyciężyli w poszczególnych kategoriach walczyli o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a zwycięzcy medale.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Protokół z zawodów

 

 XVI Gminne Zawody Pływackie 2023 - Tabela wyników

 

Dziewczęta - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
         
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Wawrzon Jagoda SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,74 I
2 Żmuda Amelia SP nr 2 Wola Rzędzińska 14,21 II
3 Radwan Anna SP nr 1 Wola Rzędzińska 14,54 III
4 Sas Aleksandra SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,30 IV
5 Jurkiewicz Hanna SP Zgłobice 16,00 V
6 Sobol Emilia SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,35 VI
7 Kurczab Patrycja SP Tarnowiec 16,36 VII
8 Zaucha Antonina SP Jodłówka Wałki 17,44 VIII
9 Brzozowska Lena SP Tarnowiec 17,47 IX
10 Markiewicz Lena SP Tarnowiec 18,35 X
11 Borczuch Emilia SP Zawada 18,37 XI
12 Onik Wiktoria SP Łękawka 19,06 XII
13 Latała Aleksandra SP Koszyce Wielkie 20,57 XIII
14 Kurowska Klaudia SP Koszyce Wielkie 20,62 XIV
15 Słota Marcelina SP Tarnowiec 20,93 XV
16 Kozioł Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,25 XVI
17 Wawrzyniak Wiktoria SP Tarnowiec 21,38 XVII
18 Gryz Małgorzata SP Zawada 21,70 XVIII
19 Wawrzonek Emilia SP Koszyce Wielkie 22,32 XIX
20 Walkowicz Antonina SP Zawada 22,35 XX
21 Dulęba Wiktoria SP Zgłobice 22,54 XXI
22 Dochnal Karolina SP nr 2 Wola Rzędzińska 22,87 XXII
23 Baruch Natalia SP Jodłówka Wałki 23,58 XXIII
24 Jagiełło Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 24,07 XXIV
25 Bigos Aleksandra SP Tarnowiec 24,10 XXV
26 Kuta Liliana SP nr 2 Wola Rzędzińska 24,12 XXVI
27 Baruch Julia SP Jodłówka Wałki 24,85 XXVII
28 Tomasik Antonina SP Jodłówka Wałki 25,40 XXVIII
29 Sutkowska Zuzanna SP Koszyce Wielkie 26,10 XXIX
30 Podraza Maja SP nr 1 Wola Rzędzińska 27,83 XXX
31 Tomasik Zofia SP Jodłówka Wałki 28,54 XXXI
32 Mazur Monika SP Jodłówka Wałki 29,82 XXXII
33 Ciepielowska Maja SP Zawada 32,32 XXXIII
34 Duda Aleksandra SP Zawada 32,86 XXXIV
         
Chłopcy - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
         
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Ciochoń Wojciech SP nr 1 Wola Rzędzińska 12,44 I
2 Łabędź Jakub SP Łękawka 15,11 II
3 Wójcik Dawid SP Koszyce Wielkie 15,24 III
4 Grochola Bartosz SP Koszyce Wielkie 15,36 IV
5 Włodek Karol SP Zawada 15,52 V
6 Ptak Jakub SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,53 VI
7 Hrapkowicz Marek SP Tarnowiec 15,64 VII
8 Rojek Patryk SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,69 VIII
9 Wróbel Franciszek SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,79 IX
10 Prendota Igor SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,88 X
11 Słowik Tomasz SP Koszyce Wielkie 16,49 XI
12 Wiśniowski Patryk SP nr 1 Wola Rzędzińska 16,98 XII
13 Marszałek Wiktor SP nr 1 Wola Rzędzińska 17,17 XIII
14 Łabno Wojciech SP Zawada 18,29 XIV
15 Augustyn Alan SP nr 2 Wola Rzędzińska 18,34 XV
16 Gryzło Kacper SP Łękawka 18,75 XVI
17 Dochniak Iwo SP nr 1 Wola Rzędzińska 19,60 XVII
18 Czermak Fabian SP Tarnowiec 19,75 XVIII
19 Sterkowiec Igor SP nr 1 Wola Rzędzińska 19,75 XIX
20 Niedojadło Hubert SP Zawada 20,31 XX
21 Stach Michał SP nr 2 Wola Rzędzińska 20,56 XXI
22 Ciochoń Szymon SP nr 1 Wola Rzędzińska 20,88 XXII
23 Ciochoń Bartłomiej SP nr 1 Wola Rzędzińska 21,81 XXIII
24 Surowiec Alan SP Zawada 21,84 XXIV
25 Patyk Jakub SP Jodłówka Wałki 23,78 XXV
26 Turaj Szymon SP nr 2 Wola Rzędzińska 24,67 XXVI
27 Adamczyk Kacper SP Zawada 25,79 XXVII
28 Tomasiewicz Błażej SP Jodłówka Wałki 30,56 XXVIII
29 Boruch Szymon SP Jodłówka Wałki 39,83 XXIX
30 Brożek Jakub SP Zawada 41,64 XXX

 

Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
         
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Łaśko Emilia SP Zgłobice 20,19 I
2 Kacer Maria SP Zgłobice 21,22 II
3 Marć Aleksandra SP Jołówka Wałki 23,28 III
4 Sarad Alekdandra SP Zgłobice 25,53 IV
5 Radwan Monika SP nr 1 Wola Rzędzińska 26,15 V
6 Kozioł Gabriala SP nr 2 Wola Rzędzińska 30,98 VI
7 Duc Maria SP Zgłobice 31,25 VII
8 Szmigielska Natalia SP Jołówka Wałki 31,36 VIII
9 Lizak Hanna SP Zgłobice 31,81 IX
10 Gryzło Aleksandra SP Łękawka 32,34 X
11 Włodek Aleksandra SP Zawada 32,46 XI
12 Łabno Amelia SP Zawada 33,35 XII
13 Wajda Kaja SP nr 2 Wola Rzędzińska 33,86 XIII
14 Zielono Dorota SP nr 2 Wola Rzędzińska 33,89 XIV
15 Malinowska Alicja SP Tarnowiec 35,08 XV
16 Zaucha Maja SP Tarnowiec 35,23 XVI
17 Jachym Hanna SP Jołówka Wałki 35,49 XVII
18 Maślanka Karolina SP Jołówka Wałki 36,54 XVIII
19 Walkowicz Emilia SP Zawada 36,62 XIX
20 Lech Oliwia SP Łękawka 36,74 XX
21 Gałek Joanna SP nr 2 Wola Rzędzińska 37,13 XXI
22 Strzałkowska Oliwia SP Zawada 37,68 XXII
23 Stach Ewelina SP nr 2 Wola Rzędzińska 38,10 XXIII
24 Kras Emma SP Zgłobice 40,65 XXIV
25 Białek Milena SP nr 1 Wola Rzędzińska 41,19 XXV
26 Mikrut Aleksandra SP Zgłobice 42,55 XXVI
27 Ciężadło Blanka SP nr 1 Wola Rzędzińska 43,25 XXVII
28 Habel Zofia SP Zawada 44,34 XXVIII
29 Świeca Aleksandra SP nr 2 Wola Rzędzińska 45,54 XXIX
30 Podraza Anna SP nr 1 Wola Rzędzińska 52,16 XXX
         
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
         
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Kołacz Ksawery SP Koszyce Wielkie 27,44 I
2 Jurkiewicz Wojtek SP Zgłobice 28,08 II
3 Kaput Marcin SP Jodłówka Wałki 28,44 III
4 Łabuda Beniamin SP Tarnowiec 31,48 IV
5 Mierzwa Aleksander SP Tarnowiec 32,19 V
6 Bury Aleksander SP Zgłobice 32,24 VI
7 Czech Patryk SP Jodłówka Wałki 32,50 VII
8 Trzop Ksawery SP Jodłówka Wałki 32,91 VIII
9 Mirecki Hubert SP Tarnowiec 32,94 IX
10 Mikrut Maciej SP Zbylitowska Góra 34,20 X
11 Podraza Bartłomiej SP nr 1 Wola Rzędzińska 34,44 XI
12 Prus Maksymilian SP nr 1 Wola Rzędzińska 34,89 XII
13 Turaj Nikodem SP Jodłówka Wałki 35,71 XIII
14 Daciuk Maksymilian SP Zbylitowska Góra 38,27 XIV
15 Kłusek Wojciech SP nr 1 Wola Rzędzińska 39,94 XV
16 Wózek - Broś Tobiasz SP Zawada 39,95 XVI
17 Niedojadło Wiktor SP Zawada 41,34 XVII
18 Ciochoń Maksymilian SP nr 1 Wola Rzędzińska 41,34 XVIII
19 Bigas Patryk SP Tarnowiec 42,08 XIX
20 Maksuś Mateusz SP Zawada 42,30 XX
21 Gałuszka Bartłomiej SP nr 1 Wola Rzędzińska 43,67 XXI
22 Kołacz Maks SP Koszyce Wielkie 57,89 XXII

 

Dziewczęta - klasa VII-VIII - Szkoła Podstawowa
         
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Turenko Masza SP Zgłobice 21,46 I
2 Dychtoń Maja SP Zgłobice 26,94 II
3 Malinowska Karolina SP Tarnowiec 27,16 III
4 Skruch Karolina SP Łękawka 28,36 IV
5 Bury Suzana SP Zgłobice 28,36 V
6 Onik Oliwia SP Łękawka 41,13 VI
         
Chłopcy - klasa VII-VIII - Szkoła Podstawowa
         
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Gdowski Kacper SP Zbylitowska Góra 21,36 I
2 Łaśko Kacper SP Zgłobice 22,85 II
3 Wróbel Filip SP nr 1 Wola Rzędzińska 23,94 III
4 Kaczak Maksymilian SP Zbylitowska Góra 26,33 IV
5 Wożniak Jan SP Tarnowiec 26,75 V
6 Dychus Kornel SP Zawada 32,53 VI

Regulamin: Regulamin Zawodów

 

Stołówka szkolna

Franciszkanie

Franciszkanie

Do końca wakacji pozostało: 09.09.2024 8:00 49 Dni

Rodo

Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych

Szczegółowe informacje

Regulamin monitoringu

Polityka prywatności

 

AA

Sukcesy sportowe 20../2019


Powered by SpeedTest.pl
Początek strony

Developed in conjunction with Ext-Joom.com