Sobota, 27  Kwiecień  2024  00:42:51

W dniu 17 września 2014 roku w Zbylitowskiej Górze odbyły się gminne biegi przełajowe szkół podstawowych i gimnazjalnych, w których bardzo dobrze zaprezentowała się nasza szkolna drużyna.

Trzecie mjesca zajęli Jakub Więckowski wśród czwartoklasistów i Rafał Kozioł wśród piątoklasistów. Ponadto na miejscach, które są premiowane awansem do finału powiatowego znaleźli się Katarzyna Drelicharz – czwarte miejsce – piąta klasa, Michał Korfini – szóste miejsce – klasa szósta. Także nasi starsie koledzy i koleżanki z Publicznego Gimnazjum w Zawadzie na ww. zawodach zdobyli znakomite rezultaty. Piotr Zaczkiewicz zwyciężył wśród uczniów z drugich klas, zaś jego koleżanka Katarzyna Bednarz w tej samej kategorii wiekowej ukończyła bieg na drugiej pozycji. Na czwartym miejscu również w tej kategorii wiekowej przybiegł Grzegorz Oślizło. Miejsce premiowane awansem do finału powiatowego wywalczyła również uczennica Karolina Piotrowska kończąc bieg, wśród uczniów z klas pierwszych, na szóstej pozycji.