Sobota, 20  Kwiecień  2024  15:06:41

W dniu 19 lutym 2015 roku odbył się w naszej szkole VII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Łącznie w turnieju wzięło udział 24 uczestników (turniej indywidualny) oraz 10 dwu-osobowych drużyn (turniej rodzinny).

Protokół

z VII Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego

o Puchar Dyrektora Szkoły im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie

Zawada 19 luty 2015 r.

W Szkole Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie w dniu 19. 02. 2015 roku odbył się VII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Łącznie w turnieju wzięło udział 24 zawodników (turniej indywidualny) oraz 10 dwu-osobowych drużyn (turniej rodzinny).

Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego w miejscowości oraz propagowanie aktywności fizycznie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Turniej indywidualny został podzielony na 4 następujące kategorie wiekowe: szkoła podstawowa kl. 0 – III, szkoła podstawowa kl. IV – VI, gimnazjum kl. I –III  oraz najbardziej prestiżowa kategoria open.

W turnieju drużynowym w szranki stanęło 10 dwu-osobowych zespołów, składających się z członków tej samej rodziny.

Wszystkie zespoły oraz zawodnicy którzy znaleźli się na podium otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Najlepsza drużyna turnieju oraz najlepszy zawodnik kategorii open otrzymali pamiątkowe Statuetki – Puchary Dyrektora Szkoły im. o Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie.

Komisja sędziowska w skład, której weszli:

- sędzia główny: Krzysztof Wawrzonek,

- sędziowie pomocniczy

orzekła że zawody przebiegły zgodnie z regulaminem, ostateczne wyniki zatwierdził dyrektor szkoły mgr inż. Krzysztof Nowak, a najlepsze miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli: